Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Thermaltake Swing: Hodně muziky za málo peněz
Thermaltake Swing: Hodně muziky za málo peněz
autor: Bronislav Kujál , publikováno 4.11.2005
Thermaltake Swing: Hodně muziky za málo peněz

Thermaltake je rozhodně jednou z významných společností zabývající se výrobou a distribucí počítačových skříní, chladičů, zdrojů a dalších doplňků. Jak je již zvykem, Thermaltake nás neustále zahrnuje něčím novým a jejich pestrá nabídka se neustále a pravidelně rozrůstá. Jednou z několika posledních novinek je i počítačová skříň Thermaltake Swing, se kterou má tato společnost plán oslovit většinu uživatelů jak cenou, tak kvalitou. Co všechno nám tato novinka nabízí, se dočtete v recenzi.


Thermaltake Swing: Hodně muziky za málo peněz

Balení

Je již tradicí, že kvalitnější skříň je balená v rozměrné krabici. Swingu toto pravidlo jenom potvrzuje a skříň je v krabici poctivě obalená fólií a vložená do polystyrenu. V praxi to znamená zbytečné obavy z poškození při dopravě a jistotu panenské povrchové úpravy bez škrábanců. Thermaltake také patří mezi společnosti prezentující svoje výrobky i obalem, takže krabice je plná fotek, které prozrazují co uvnitř krabice najdete. K testu jsem získal černé provedení s bočním oknem v bočnici označený kódem WB6000BWS.  

Thermaltake Swing: Hodně muziky za málo peněz

Tím se dostáváme ke kompletní nabídce skříně Swing zahrnuje čtyři provedení. Na výběr je černé a stříbrné provedení a obě barvy je možné objednat buď s průhledovým oknem v bočnici a nebo bez.

Thermaltake Swing: Hodně muziky za málo peněz

I když Swing nikdy ani nezavadil o hliník a je kompletně vyrobený z ocelového plechu SECC 0,8mm tak nabízí velmi zajímavou nízkou váhu 7,65kg. Výrobce tuto váhu udává pro všechny provedení a jedná se o váhu bez zdroje, ten ovšem není součástí dodávky ani u jednoho provedení. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
181 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 82.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.