Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Soutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladič
Soutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladič
autor: Redakce PCT , publikováno 29.1.2016
Seznam kapitol
1. O co soutěžíme?
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Soutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladič

Ve spolupráci se společností SilentiumPC jsme pro vás připravili soutěž o trojici cen. Stačí správně odpovědět na tři jednoduché otázky a pak mít trochu štěstí a tři z vás si budou moci vybrat, zdali dají u výhry přednost chladiči procesoru Fortis 3 HE1425 Malik Customs Edition, nebo skříní Gladius M35 Case.


Polská společnost SilentiumPC je u nás známá především díky produktům, které nabízejí solidní výbavu a výkon za přívětivé ceny. V testu jsme měli třeba její chladič SilentiumPC Fera 2, který nás potěšil především výborným poměrem cena/výkon anebo nedávno počítačový zdroj SilentiumPC Supremo M1 Gold 550 W a řadu dalších produktů.

Soutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladič

A ti z vás, kteří se s produkty této značky zatím nesetkali, se mohou s nabídkou výrobce seznámit třeba na webu SilentiumPC při hledání odpovědi na soutěžní otázky. Nebojte, nejsou zase tak složité.

O co budeme dnes soutěžit? Třem z vás dáme na výběr mezi výkonným chladičem procesoru Fortis 3 HE1425 Malik Customs Edition a elegantní, prostornou a přitom cenově výhodnou počítačovou skříní.

Fortis 3 HE1425 Malik Customs Edition

Fortis 3 HE1425 MCE je výkonný chladič procesoru typu tower s výměnným horním žebrem, u kterého můžete zvolit jedno ze čtyř dodávaných barevných provedení podle toho, které nejlépe ladí ke zbytku interiéru vaší skříně.

Soutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladič

Soutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladičSoutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladič

Gladius M35 Pure Black

Gladius M35 Pure Black je počítačová skříň formátu midi tower pro základní desky formátu ATX, která pojme i nejdelší herní grafické karty či 360mm radiátor vodního chlazení. Podrobné specifikace, popis a další fotografie najdete na produktové stránce na webu výrobce.

Soutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladičSoutěžte se SilentiumPC: 3× skříň, nebo chladič

 

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
15 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.