Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Ticho! Soutěžíme o zdroje a chlazení s Be Quiet!
Ticho! Soutěžíme o zdroje a chlazení s Be Quiet!
autor: Redakce PCT , publikováno 9.7.2013
Ticho! Soutěžíme o zdroje a chlazení s Be Quiet!

Prořízneme období okurky a zpestříme si letní povalování další soutěží. Tentokrát vyhlašujeme jednu klasickou, se třemi jednoduchými otázkami, a hrát budeme celkem o pět cen. Těšit se můžete na dva kvalitní zdroje, chladič a dva ventilátory v setu s teplovodivou pastou. To vše od německého výrobce be quiet!


Rovnou se omlouváme za přehršel vykřičníků, jinak to ale nejde – vykřičník je přímo v názvu výrobce. Na trhu působí od roku 2006 a známý je především výrobou ventilátorů a chladičů. Zajisté jste ale od něj zaznamenali i zdroje,  kterým věnujeme dvě soutěžní otázky.

O co hrajeme

Celkem se můžete těšit na pět výher, tři velmi zajímavé a dvě ceny útěchy. Moc vám toho o nich neprozradíme, ať nemáte soutěžní otázky příliš lehké – více informací se tak dozvíte na stránkách výrobce.

1. místo – be quiet! PURE POWER L8-CM 630W

Solidní ATX zdroj s certifikací 80 PLUS Bronze a AMD CrossfireX. Výrobce také vyzdvihuje dlouhé kabely, které pomáhají přehlednějšímu uspořádání interiéru a kvalitnějšímu airflow. Více informací najdete zde.

Ticho! Soutěžíme o zdroje a chlazení s Be Quiet!

2. místo – be quiet! PURE POWER L8 500W

L8 bez písmenek CM se již vylepšeným CableManagmentem nemůže chlubit, na druhou stranu jde pořád o kvalitní ATX zdroj s účinností 80 PLUS Bronze. Více se dočtete zde.

Ticho! Soutěžíme o zdroje a chlazení s Be Quiet!

3. místo – be quiet! DARK ROCK PRO 2

Třetí výherce získá luxusní chladič kompatibilní s Haswellem od Intelu. Výrobce zde dostál svému jménu a lopatky obou dvou PWM ventilátorů mají extra nízkou hlučnost. Více informací zde.

Ticho! Soutěžíme o zdroje a chlazení s Be Quiet!

4. až 5. místo – be quiet! SILENT WINGS 2 PWM s pastou

Na poslední výherce čekají dva 120mm ventilátory s PWM funkcí, které mají životnost až 300 000 hodin. A aby byly připraveny k okamžitému osazení, věnoval be quiet! ještě dvě teplovodivé pasty DC1 vlastní výroby. O ventilátoru najdete více zde, o pastě zde.

Ticho! Soutěžíme o zdroje a chlazení s Be Quiet!

Další informace o produktech Be Quiet nalezneta na stránkách www.bequiet.com a zakoupíte je mimo jiné na stránkách www.czc.cz 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
27 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 11.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.