Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák
SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák
autor: Miroslav Ježek , publikováno 21.11.2018
SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

Zápasíte v online hrách? Potřebujete už nový a přesný instrument? Rival 710 může být ideální volba. Spokojen bude i leckterý náročný uživatel. Tahle myš je nacpaná špičkovou technikou a hromadou funkcí. Jelikož se mi zabydlela na stole, čapl jsem ji za hřbet a 14 dní jí honil po podložce, abych mohl podat informace přímo z pravé ruky.


Úvod mezi hlodavce

V myším průmyslu panuje už dlouho docela rivalita. Mezi desítkami výrobců a stovkami modelů si vybere každý, i kdyby měl místo ruky pirátský hák. Jen pár manufaktur se ale prosadí mezi elitu a nabízí špičkové pařanské nářadí. Takové, po kterém prahne i kdejaký profesionální tavič (ať už to znamená cokoli). Řada Steelseries Rival a obzvlášť model 700 je určena právě pro herní potyčky, soutěživá klání a turnajové řežby. Dobrá ergonomie, bezchybný senzor a extra doplňky jako OLED displej dělaly ze sedmistovky těžkou váhu v myším boxerském ringu.

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

Steelseries Rival 700

A nyní se mi na stole povaluje model 710, její vylepšený a upgradovaný nástupce. Podědil všechny dobré vlastnosti a ještě je vylepšil. Rodová linie zůstala a je čistá jako obrázek z KKK magazínu. Hlavními vlastnostmi, kterými se Rival 710 liší od předchůdce, je vylepšený senzor TrueMove3 a tlačítka mají dvojnásobnou životnost, z 30 milionů kliknutí na 60 milionů. To je dost na to, aby pár milionů kliků zbylo i pro vnoučata. Jinak je nový model prakticky identický, máme tu 7 tlačítek, vyměnitelný senzor, OLED displej, vibrace, RGB podsvícení a odpojitelný kabel.

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

Ale proč měnit to, co funguje, že? Jak se říká, když to není rozbitý, tak to nespravuj.

SteelSeries Rival 710: téměř dokonalý myšák

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
13 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.