Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy DreamMachines DM2: levná, lehká a kompetitivní
DreamMachines DM2: levná, lehká a kompetitivní
autor: Pavel Urbánek , publikováno 22.11.2017
DreamMachines DM2: levná, lehká a kompetitivní

Plánujete pořídit novou herní myš, ale nechcete za ni dát ranec peněz? Zajímá vás především vypracovaná ergonomie, prověřený optický senzor a nízká hmotnost? Tak to jste tu dnes správně. DreamMachines DM2 Comfy láká na jednoduchý elegantní design a řadu dobře zvolených vlastností a to vše završuje lákavou cenou.


Výběr herní myši, to není žádná hračka. Problém není ale nedostatek kvalitních kusů, jak tomu bývalo dřív, ale naopak široké spektrum všech možných variací senzorů, tvarů, počtu tlačítek atd. Pokud máte navíc ranec peněz, tak můžete vybírat z vlajkových lodí výrobců jako je Logitech. Ti se nestydí říct si klidně o čtyři tisíce za myš. Když zajdete na fóra, tak vám budou doporučeny i „levnější“ kousky, často se ale pořád pohybujeme mezi 1500 a 2000 korunami.

Co pro ty z nás, kteří ale nechtějí, nebo prostě nemohou vypláznout takový balík za herní myš? Levných myší jsou mraky, bezpochyby je jich více než těch drahých. Ale většina z nich je vyloženě odpad, často používají například archaické a mnohokrát překonané senzory.

DreamMachines DM2: levná, lehká a kompetitivní

Proto se dnes jdeme podívat na DreamMachines DM2 s přízviskem „Comfy“, herní myš s cenovkou okolo 1000 Kč. Není to vyloženě málo, ale je to rozhodně hluboko pod průměrem opravdových herních myší. Otázkou je, zda taková neznámá DM2 dokáže podat výkon jako zaběhnutá jména v herním průmyslu.

Ještě než se vrhneme do rozboru samotné myši, tak stojí za zmínku, že na vývoji tohoto kousku se podíleli naši polští sousedé z test-gear.pl a byl zde kladen velký důraz na progamingový, tedy čistě herní aspekt myši. A jak to nakonec dopadlo? Překvapivě dobře – čtěte dál.

DreamMachines DM2: levná, lehká a kompetitivní 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
20 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 9.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.