Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy Ozone Argon Ocelote World: laserová symetrická herní myš
Ozone Argon Ocelote World: laserová symetrická herní myš
autor: Pavel Urbánek , publikováno 4.8.2015
Ozone Argon Ocelote World: laserová symetrická herní myš

Argon Ocelote World je novinka na poli herních myší z dílny nepříliš známé značky Ozone. Kompaktní tělo postavené okolo výkonného laserového senzoru s plynulými křivkami, řadou tlačítek a to vše v symetrickém provedení – přesvědčí tyto vlastnosti náročného hráče ke koupi? Podíváme se i dovnitř!


Ozone Argon Ocelote World – v podstatě takový Jean-Claude Van Damme mezi herními hlodavci. Co si od čtyřslovného pojmenování výrobce sliboval, mi prostě uniká. Když chcete rozšířit povědomí o vašem produktu, tak mu dáte úderný a krátký název, který si dokáže zapamatovat a vyslovit i předškolák. Zřejmě ale šlo o to dostat do názvu Argon, což je myš z předchozí generace od téhož výrobce, pak Ocelote, což je jméno jednoho nepříliš oblíbeného LoL hráče, který se „podílel“ na vývoji a nakonec World, což zřejmě mělo dodat myši světový rozměr. V rámci čitelnosti se ale budeme dále odkazovat na tuto novinku zkráceně Ocelote.

Ozone Argon Ocelote World: laserová symetrická herní myš

Co je tedy Ocelote zač? Jde o herní myš vybavenou highendovým laserovým senzorem, která má kompaktní symetrický tvar. To vše zní docela dobře, minimálně z pohledu hráčů RPG, MOBA či RTS her, kde není tak žádaná absolutní přesnost jako u FPS her, ale naopak hbitost je výhodou. Symetrický tvar je plusem i minusem. Plusem pro leváky a potenciálním minusem pro praváky.

Ozone Argon Ocelote World: laserová symetrická herní myš

Zajímavý je tvar myši, který připomíná některé kousky od Razeru. Rozhodně nejde o kopii jedna ku jedné, ale jsou zde vidět podobné rysy. A to pro někoho může být velké plus, protože tento tvar je celkem oblíbený.

Ocelote umožňuje také změnu hmotnosti, je totiž vybaven také vnitřním slotem na celkem čtyři závažíčka, která ze středně těžké myši udělají v podstatě řemdih. Výrobce se snaží nalákat i na zajímavý vzhled, myš je na několika místech podsvícená, dokonce na ní najdete i kovové prvky.

Ozone Argon Ocelote World: laserová symetrická herní myš

Cena, kterou si Ozone za Ocelote žádá, se pohybuje okolo 1550 Kč, což na nepříliš známou značku rozhodně není málo. Je tedy otázkou, zda budou vlastnosti této myši dostatečným argumentem pro vyšší cenu. A na to se právě teď podíváme. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.