Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní
Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 30.6.2014
Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní

Bezdrátová herní myš s cenovkou do tisíce korun? Pro někoho to může znít jako oxymóron a naprostý nesmysl. Přesvědčíme se ale, že to jde a že je i u nás k mání takových myší hned několik. Kvalitnější myš se snímačem s vyšším rozlišením a dobrou odezvou neocení jen hráči, je důležitá i pro přesnější práci a precizní ovládání kurzoru.


Ideální herní myš by měla být prodlouženou rukou hráče, a proto je její výběr velice důležitý. Náročnější hráči pravděpodobně sáhnou po myši s kabelem, nebo po některé ze špičkových bezdrátových herních myší, jejichž cena se však zřídkakdy dostane pod dva tisíce korun. Je ale možné koupit kvalitní myš bez kabelu, která poslouží i ke hraní za částku nižší než tisíc korun? Tuto otázku jsme si položili a otestovali jsme hned pět myší, které by mohly hráčům vyhovovat.Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní

Tímto testem volně navážeme na recenzi herních bezdrátovek s cenou nižší než 600 Kč, kterou jsme vám nedávno přinesli. Otestujeme pětici myší od výrobců A4tech, ASUS, Fujitsu, Gigabyte a Trust. O tom, který výrobce přichází s nejsofistikovanějším herním hlodavcem, rozhodně několik testů a možná pořadím myší nakonec překvapení.

Test bezdrátových myší do 1000 Kč: Co vybrat na hraní

Nutno přiznat, že do výběru padly také některé modely, které se netváří jako myši pro hráče, ale přesto si v dané cenové relaci zaslouží pozornost a poskytují zajímavé funkce, které ocení jistě i hráči. Mezi ryze herní myši v našem výběru patří počiny od Trust a A4tech. Ty neherní potom reprezentují myši od společností ASUS, Gigabyte a Fujitsu. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
24 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.