Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!
Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!
autor: Redakce PCT , publikováno 1.3.2012
Seznam kapitol
1. Zadání soutěže
2. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

Jestli jste se teď zamysleli a snažíte si vzpomenout, kdy naposledy jsme hráli o něco od Logitechu, rovnou to vzdejte. Je to tak dávno, že už si to nepamatujeme ani my. Švýcarský výrobce luxusních periferií se nicméně nyní znovu nadechl a věnoval nám do soutěže tři krásné ceny. Za tři odpovědi můžou být vaše!


Otázky dnes budou o něco malinko pracnější než jindy, budete muset trochu googlovat. Ale nebojte, opravdu jenom trošku. Jestli se to vyplatí, nebo ne, posuďte podle následujících cen:

1. cena – Logitech G19

Špičková herní klávesnice s velkým barevným LCD displejem, který poskytuje cenné informace o průběhu hry. Tři úrovně podsvícení kláves umožní hrát až dlouho do noci, 12 programovatelných G‑kláves, z nichž každá může mít přiřazena až 3 makra, zase dodá potřebný náskok před protivníky. Cena v obchodě bratru 4500 Kč s DPH!

Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

2. cena – Logitech G930

Bezdrátová herní náhlavní sada, která díky prostorovému zvuku Dolby 7.1 a vytváří podrobný zvukový obraz. Headset má tři programovatelná G-tlačítka, mikrofon s potlačením okolního hluku a výdrž interní baterie 10 hodin, přiložená nabíjecí základna navíc umožní baterii snadno dobíjet, aniž by bylo třeba přerušit hru. Cena v obchodě opět 4500 Kč s DPH.

Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

3. cena – Logitech G700

Bezdrátová herní myš s 13 precizně umístěnými tlačítky, které lze naprogramovat na jednu konkrétní činnost nebo jim přiřadit i složitá makra. Myš má plnorychlostní bezdrátové spojení (1000 přenosů za sekundu), dokonale ergonomický tvar a dobíjecí kabel, který umožňuje myš nabíjet i během používání a současně slouží pro přenos dat prostřednictvím sítě LAN. Pořídíte v obchodech za 1500 Kč s DPH

Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

Soutěžní otázky

A jdeme na soutěžní otázky. Hlasovat můžete jako vždy jen jednou, vícenásobné hlasování je důvodem pro vyřazení ze soutěže. Můžete používat nápovědu publika, přítele na telefonu i Googlu, na přemýšlení máte čas až do konce středy 14.3.2012. Jednodušší už to být snad ani nemůže :-)

SOUTĚŽ UKONČENA 

Soutěžíme s Logitechem

Co najdeš pod sněhem, když zadáš do Googlu „secret weapon Svitavy“?


Vyber nejrychlejší z těchto myší:


Oficiální fotografie repráčku Logitech Mini Boombox vznikaly: (nápovědu najdete zde)


  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
35 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 15.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.