Hlavní stránka Hardware Multimedia, zvuk, TV ASUS ROG Delta S herní headset i pro poslech muziky
ASUS ROG Delta S herní headset i pro poslech muziky
autor: Jan Preclík , publikováno 28.12.2020
ASUS ROG Delta S herní headset i pro poslech muziky

Vylepšený čtyřkanálový DAC převodník, podpora MQA technologie a mikrofon s aktivním potlačením okolních zvuků za pomoci AI. To jsou hlavní charakteristiky nové verze high-end sluchátek značky Asus. Audiofilům už standardně naskakují pupínky, budou ale zajímavé pro hráče, kteří si rádi poslechnou i muziku?


Úvod

Před Vánocemi vychází tolik parádních hraček a udělátek, že pro ně na našem webu horko těžko hledáme prostor. Všichni výrobci se tradičně před koncem roku předhánějí v nových technologiích a touží si urvat pro sebe kus trhu lačnícího po vánočních dárcích a povánočních (vý)prodejích.

ASUS ROG Delta S herní headset i pro poslech muziky

Pojďme ovšem k věci. Nová generace headsetu z rodiny Republic of Gamers Asus ROG Delta S si zachovává stejný, lehce extravagantní design a zaměřuje se zejména na vylepšení osazených technologií. Zásadní upgrade představuje převodník zvuku. Čtyřkanálový DAC s čipy firmy ESS je osazen i ve starší verzi sluchátek. Nová verze QUAD DAC převodníku nese označení ESS 9281 a oproti svému předchůdci dostala zásadní vylepšení - vestavěný MQA Renderer. O tom ale později, nyní pojďme omnrknout balení a obsah krabice.

ASUS ROG Delta S herní headset i pro poslech muziky 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.