Hlavní stránka Hardware Multimedia, zvuk, TV Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG
Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG
autor: Redakce PCT , publikováno 8.5.2012
Seznam kapitol
1. Zadání a ukázky
2. Co můžete vyhrát
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG

Po všech tipovacích soutěžích přicházíme zase s jednou kreativní. Tentokrát nepůjde o lepení Xboxu, na které mimochodem s úsměvem vzpomínáme dodnes, ale o vytvoření co možná nejúchvatnějšího obrázku s motivem Republic of Gamers, který si budou moci dát ostatní uživatelé na pozadí své pracovní plochy.


To nejdůležitější: Obrázek by měl vystihovat co možná nejlépe hráčské prostředí nebo zobrazovat produkty z řady ROG. Musí také obsahovat logo ROG, které přikládáme níže, a nesmí porušovat cizí autorská práva.

Jak na to: Samozřejmě by bylo nejsnažší udělat printscreen ve vaší oblíbené hře, plácnout na něj logo se stínem a těšit se na výhru. My ale chceme něco víc než jenom to, chceme kreativní nápady a tak si budete muset trošku pohrát s návrhem.

Druhou možností je scénu kompletně vymyslet, zpracovat a vymodelovat v PC. Editorů je dnes celá řada a drtivá většina z nich je k vyzkoušení zdarma. Alespoň se něčemu přiučíte a třeba v sobě objevíte skrytý potenciál. Pokud nad tím navíc strávíte tolik času, určitě se vám to vrátí v závěrečném hlasování.

Třetí možností, a ve světle výše vyřčeného možná i tou nejschůdnější, je nafotit některý produkt z řady ROG a následně si s ním pohrát v obrázkovém editoru. Třeba Photoshop umí celou řadu zajímavých efektů a výsledek může vypadat profesionálně i v amatérských domácích podmínkách.

Čtvrtá možnost je na vás – neklademe vám žádné hranice. Chceme po vás pěkný wallpaper s logem Republic of Gamers a pokud neporušíte cizí autorská práva, je nám jedno, jak to uděláte. Klidně ho namalujte, poproste ufony o výtisk vašich myšlenek nebo udělejte smutné oči na maminku, aby odlila váš nápad ze dvou tun bronzu a nafotila. Nezapomeňte tam ale potom přidat logo ROG.

A předem prosíme, neposílejte cizí práci staženou z internetu, samozřejmě pěkných bannerů s ROG tématikou najdete přes Google Images celou řadu. Ale to my taky, navíc nejlepší díla budou vystavená v samostatném článku a budou je hodnotit i ostatní čtenáři, takže pokus o podvod bude (doufejme!) rychle odhalen...

Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG

Logo můžete stáhnout ve formátu JPG, PNG nebo Adobe Ilustrator

Průběh soutěže

Výsledný wallpaper musí mít rozlišení alespoň 1920 × 1200 px a musí být ve formátu JPG. Pokud budete tvořit z několika vrstev, s 3D efekty a umělým světlem, uložte si své dílo i v do nějakého pracovního souboru – můžete být požádáni redakcí nebo sponzorem soutěže o jeho zaslání. Kdo nedoloží původ svého wallpaperu, může být diskvalifikován, protože chceme předejít krádežím cizích autorských děl.

Svůj obrázek následně uložte s přiměřenou kompresí tak, aby nebyl větší než 1MB a pošlete na mail :

Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG

Server je nastavený tak, aby nevzal větší přílohy, takže pozor. V mailu uveďte do předmětu jako první text ROG, v tělě zprávy nezapomeňte na své jméno a nestyďte se přidat i nějaký souhrn, jak obrázek vznikl. Čas na to máte do 10.6.2012.

UPDATE: Do soutěže můžete poslat i více wallpaperů, ale ať se taky trošku liší! Díky veteran13 za trefný dotaz.

Po tomto prvním kole redakční rada určí 10 nejlepších obrázků, které zveřejníme v samostatném článku. O vítězi rozhodnou čtenáři ve druhém kole přes hlasovací formulář.

Ceny najdete na další stránce, klasická PCT pravidla v poslední kapitole.

Ukázky

Asus nám zaslal několik wallpaperů s motivem ROG, jak jsme si ale řekli výše, nápadům se meze nekladou a nemusíte jen modelovat v PC. Výsledek by měl každopádně vypadat profesionálně, představte si, že jej budou mít uživatelé po celém světě na své ploše!

Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG

Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG

Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG

A ještě několik fotek jako důkaz, že to jde i jinak:

Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG Soutěž pro kreativce – navrhněte nejhezčí wallpaper Asus ROG

Další wallpapery najdete na stránkách Republic of Gamers. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
24 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 11.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.