Hlavní stránka Hardware Multimedia, zvuk, TV To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas
To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas
autor: Jan Troška , publikováno 20.1.2011
To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas

Největší veletrh spotřební elektroniky v Las Vegas významně posílil. Do milionového městečka v poušti přiletělo okolo 250 000 tisíc návštěvníků z celého světa, což byl více než dvojnásobek oproti minulému roku. K vidění byly holky, auta, spousta hardwaru a několik novinek od Intelu a AMD, které budou následující měsíce formovat trh.


Hned na začátek musíme popsat atmosféru, která byla odlišná od předchozích ročníků. Tím, že přiletělo daleko větší množství lidí, se všude tvořily neuvěřitelně dlouhé fronty. Například na keynote Steva Balmera se táhla fronta bratru přes 100 metrů, přičemž řeč začínala za tři minuty a všichni přesto pokojně trpělivě čekali. Tou dobou už byl sál plný. Na taxík před CESem jste čekali tak půl hodiny až hodinu a fronty v době oběda trvaly přibližně stejně dlouho.

I přes stresující návaly se všichni chovali slušně, netlačili se, a když to šlo, tak se i usmívali. Suma sumárum - byla to otrava, ale přetrpět se to dalo. CESu každopádně vysokou návštěvnost přejme, většina světových veletrhů (CeBIT, Computex) bojuje s klesající popularitou a bez návštěvníků to s nimi může dopadnout jako s naším Invexem.

Dovolujeme si říct, že oproti jmenovaným veletrhům má CES ty nejošklivější holky. Zvláště v porovnání s Computexem. Situace se začala zlepšovat až poslední dny, neboť s koncem CESu začínal porno veletrh. Ve městě se pak už daly potkat velice pěkné slečny, nicméně na veletrhu samotném byly stále stejně škaredé hostesky. Oproti Computexu to byla velká bída. Z této bídy jsme vybírali jen to nejlepší a nakonec se podařilo ukořistit alespoň několik pěkných slečen.

To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas

To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas

To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas

To nejdůležitější z letošního veletrhu CES v Las Vegas 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
44 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 16.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.