Hlavní stránka Hardware Multimedia, zvuk, TV Novoroční soutěž o tři HD přehrávače Asus O!Play HD2
Novoroční soutěž o tři HD přehrávače Asus O!Play HD2
autor: Václav Vlček , publikováno 16.12.2010
Seznam kapitol
1. Soutěž o multimediální přehrávače Asus
2. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Novoroční soutěž o tři HD přehrávače Asus O!Play HD2

Soutěže mají před vánoci velký úspěch, na ty dvě probíhající už zareagovalo přes osmnáct tisíc čtenářů. Proto jsme pro vás připravili před koncem roku ještě jednu a soutěžit se bude tentokrát rovnou o tři univerzální multimediální přehrávače ASUS O!Play HD2. Ty si poradí se všemi podstatnými formáty a navíc dobře poslouží i jako síťový disk.


Ve spolupráci se společností Asus jsme pro vás připravili před koncem roku ještě jednu další soutěž, takže potěšíme další tři čtenáře. Tentokrát se ale nejedná jako obvykle o grafické karty, nebo jako posledně monitory, ale něco úplně jiného. Asus totiž vedle spousty dalších produktů vyrábí i multimediální přehrávače, které nabízí už ve druhé generaci. Tu první jsme dokonce recenzovali i na našem serveru zde v recenzi Tomáše Linharta a ten ho hodnotil velice dobře.

Nová verze  ASUS O!Play HD2 nabídne hned několik funkcí navíc. Předně má pozici pro 3,5" SATA harddisk, takže data můžete nahrávat přímo do přehrávače a není třeba je sdílet ze sítě. To ušetří peníze za provoz počítače, který by jinak musel běžet při přehrávání. Navíc tak díky podpoře běžného sdílení přes protokol Samba uvidíte přehrávač v okolních počítačích a tak je práce s daty opravdu jednoduchá a získáte tak v síti NAS disk, který bude pořád k dispozici. A i když poběží pořád, nebude to díky minimální spotřebě nic hrozného. Bohužel výrobce dal zařízení do vínku jenom pomalý 100Mbps ethernet, ale pokud chcete data kopírovat opravdu rychle, půjde to přes rychlé USB 3!

Novoroční soutěž o tři HD přehrávače Asus O!Play HD2

Dalším vylepšením je podpora iTunes serveru, stejně jako specializovaná aplikace pro iPhone, která poslouží jako dálkové ovládání. Přehrávač také podporuje DLNA standard a dokáže se jako klient připojit k jakémukoliv kompatibilnímu zařízení a zobrazovat video, hrát muziku nebo prohlížet obrázky. Nakonec je tu podpora vybraných internetových aplikací, od ohromného množstí internetových rádií, přes nejrůznější zpravodajství o akciích nebo počasí, prohlížení fotek na fotografických serverech (Picasa a Flickr) až po podporu stahování Bittorrent stahovač.

Novoroční soutěž o tři HD přehrávače Asus O!Play HD2Novoroční soutěž o tři HD přehrávače Asus O!Play HD2Novoroční soutěž o tři HD přehrávače Asus O!Play HD2


Soutěžit budeme rovnou o tři přehrávače ASUS O!Play HD2, výherce vylosujeme z došlých odpovědí.

Hlasovat můžete od zvežejnění soutěže do konce roku, tedy konkrétně do pátku 31.12.2010 23:59. Potom provedeme slosování a zveřejníme výsledky, takže po novém roce se dozvíte, jestli patříte mezi tři šťastlivce. A teď už nebudeme zdržovat, zde je to nejpodstatnější, tedy samotné otázky.

Soutěž se společností Asus o HD přehrávače

Jaké všechny formáty videa podporuje ASUS O!Play HD2?

Jaké formáty obrázků podporuje ASUS O!Play HD2?

Jakou má ASUS O!Play HD2 spotřebu?

Jaké má ASUS O!Play HD2 rozhraní?


 

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
22 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.