Hlavní stránka Hardware Sítě a Internet Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže
Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže
autor: Redakce PCT , publikováno 23.12.2014
Seznam kapitol
1. O co jste soutěžili?
2. Soutěžní otázky – správné odpovědi
Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže

Ve spolupráci se společností TP-LINK jsme pro vás připravili bezdrátové dárečky pod vánoční stromeček. Do čtenářské soutěže jste zaslali bezmála dva tisíce správných odpovědí, ze kterých jsme vybrali šest výherců nejnovějších modemů a směrovačů TP-LINK. Tak co, patříte právě vy mezi ty šťastné?


Bezdrátový dáreček pod vánoční stromeček: soutěž o nejnovější modemy a směrovače TP-LINK

Ve spolupráci se společností TP-LINK jsme pro vás připravili soutěž o modemy a směrovače TP-LINK.

Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže

Do soutěže jste zaslali bezmála dva tisíce odpovědí. Soutěžili jste o jeden ze tří Wi-Fi směrovačů TP-LINK Archer C5 nebo jeden ze tří cestovních 3G modemů TP-LINK M5360.

TP-LINK Archer C5

Wi-Fi směrovač TP-LINK Archer C5 patří do nejnovější řady bezdrátových zařízení podporujících nový standard Wi-Fi  802.11ac. Díky němu dokáže přenášet data současně ve dvou pásmech s celkovou teoretickou propustností až 1,2 GBit/s, kdy jednoduché úlohy mohou probíhat v pásmu 2,4 GHz, zatímco méně vytížené pásmo 5 GHz je využíváno pro činnosti náročné na přenosovou kapacitu. Vedle dostatečné kapacity pro streamování multimédií v HD kvalitě a hraní online her nabízí i stabilní pokrytí s dostatečným dosahem, čtyři gi gabitové porty, sdílení tiskárny a datového úložiště a možnost vytvoření oddělené bezpečné sítě pro hosty.

Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže

TP-LINK M5360

Multifunkční zařízení TP-LINK M5360 zastane funkci modemu pro mobilní sítě 3G, přístupového bodu Wi-Fi, přenosného napájecího zdroje a také přenosného úložiště dat. Stačí pouze vložit SIM kartu s datovým tarifem a aktivovat Wi-Fi, díky čemuž získáte bezdrátový přístupový bod až pro deset uživatelů najednou, kteří mohou sdílet 3G připojení k internetu. Vestavěná vysokokapacitní baterie vystačí na celý den provozu a poslouží i k dobíjení mobilních telefonů či tabletů. Pokud do modemu navíc vložíte paměťovou kartu typu micro SD (s kapacitou až 32 GB), můžete jej využít také jako přenosné úložiště dat. A díky kompaktnímu provedení zabere jen minimum místa v kufru nebo batohu.

Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže

Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže Vánoční dárek od TP-LINK: vyhlášení výherců soutěže

A jaké byly správné odpovědi na soutěžní otázky?



 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.