Hlavní stránka Hardware Monitory, LCD panely Soutěž o tři monitory Asus s podporou Nvidia 3D Vision
Soutěž o tři monitory Asus s podporou Nvidia 3D Vision
autor: Václav Vlček , publikováno 1.12.2010
Seznam kapitol
1. Soutěž o 3D monitory Asus
2. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Soutěž o tři monitory Asus s podporou Nvidia 3D Vision

Vánoce jsou za dveřmi a pokud ještě nemáte nakoupené dárky, co takhle zkusit nějaký vyhrát? Zapojte se do naší soutěže o tři monitory společnosti Asus, které vám umožní vychutnat si hry nebo filmy pěkně ve třetím rozmětu. Stačí správně odpovědět na čtyři otázky a s trochou štěstí dostanete pod stromeček krásný nový LCD monitor.


Tentokrát nebudeme soutěžit o grafické karty, ale budete mít šanci vyhrát kvalitní 3D monitory z řady Asus VG236. Ty bez problémů zvládnou obnovovací frekvenci potřebnou pro korektní zobrazení 3D obrazu v komninaci s příslušnými aktivními brýlemi Nvidia 3D Vision. Monitory zaujmou také výborně řešenou ergonomií,  podporují totiž pivot, tedy otočení na výšku a hlavně výškově nastavitelný podstavec. Nebudete se tedy muset u stolu zbytečně hrbit, nebo podkládat LCD hromadou nepoužívaných knih. Podporují i technologii Splendid pro  optimalizované barevné podání různých scén od filmů až po hry nebo třeba noční scény.

Nezapomeňte, že pro 3D zobrazení potřebujete grafickou kartu Nvidia z řady GeForce 8, 9, 200 a nebo 400.

Soutěž o tři monitory Asus s podporou Nvidia 3D Vision


První cena v soutěži
je vyšší model displeje Asus VG236H. Ten nabídne navíc vedle monitoru ještě set Nvidia 3D Vision, takže už nebudete muset nic dalšího kupovat a rovnou si vychutnáte 3D hraní. Samozřejmě tedy pokud už máte v počítači příslušnou Nvidia grafickou kartu. Monitor disponuje úhlopříčku 23" a výbornými parametry, o kterých se můžete dočíst zde.

Soutěž o tři monitory Asus s podporou Nvidia 3D Vision Soutěž o tři monitory Asus s podporou Nvidia 3D Vision

Druhá a třetí cena jsou potom další dva monitory Asus VG236HE, které jsou identické jako v případě první ceny, pouze v balení už není sada pro Nvidia 3D Vision. Ten si bude muset koupit výherce sám, případně využít vysoké obnovovací frekvence alespoň při běžném hraní. Větší počet snímků za sekundu se hodí třeba při hraní stříleček nebo jiných akčních her, o čemž by mohli vykládat všichni CSkaři.

Soutěž o tři monitory Asus s podporou Nvidia 3D Vision Soutěž o tři monitory Asus s podporou Nvidia 3D Vision

O technologii pro 3D zobrazení Nvidia 3D Vision si můžete přečíst v samostatném článku zde a nebo o rozšířené variantě s více monitory 3D Vidison Surround zde.

Hlasovat můžete od zvežejnění soutěže téměř tři týdny, tedy konkrétně do neděle 19.12.2010 23:59. Potom provedeme slosování a zveřejníme výsledky, takže do štědrého dne už by mohl být monitor na vašem stole. A teď už nebudeme zdržovat, zde je to nejpodstatnější, tedy samotné otázky.

Soutěž se společností Asus o 3D monitory

Jaké má Asus VG236H nativní rozlišení?

Jaká technologie nabídne kvalitnější 3D obraz než běžné polarizované pasivní brýle?

Jaký je dynamický kontrastní poměr monitoru Asus VG236H?

Jaká je maximální obnovovací frekvence monitoru Asus VG236H?


 

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
24 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 12Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.