Hlavní stránka Hardware Disky /CD /DVD /BR Vyhlášení soutěže o zajímavé ceny od společnosti Kingston
Vyhlášení soutěže o zajímavé ceny od společnosti Kingston
autor: Redakce PCT , publikováno 11.7.2019
Seznam kapitol
1. Ceny v soutěži Kingston
2. Správné odpovědi a výherci
Vyhlášení soutěže o zajímavé ceny od společnosti Kingston

Nedávno jsme soutěžili se společností Kingston o zajímavé příslušenství a dneska se podíváme, kdo nakonec vyhrál dva 480GB SSD disky a dvě 64GB paměťové karty. Otázka byla opravdu jednoduchá, trefili to skoro všichni. Měli jste štěstí a budete si o prázdninách užívat některou z pěkných výher?


S blížícím se létem se zajisté bude hodit nějaké to úložiště na cesty. Kdo by nechtěl zrychlit počítač novým SSD nebo si pořídit parádní velkokapacitní úložiště pro foťák nebo akční kameru? Kingston v rámci své evropské kampaně Kingston is Everywhere připravil soutěž o čtyři ceny. První dva výherci získají SSD, druzí dva pak paměťovou kartu.

Dva SSD disky SUV500 480 GB

Moderní SSD disk Kingston SSD UV500 s kapacitou 480 GB zvýší rychlost reakce vašeho systému, zajistí jeho rychlejší start a ve srovnání s klasickými pevnými disky pozitivně ovlivní i rychlost načítání a přenosu souborů. Disk je vybaven řadičem Marvell Dean a pamětí 3D NAND Flash, díky čemuž dosahuje rychlosti čtení až 520 MB/s a zápisu až 500 MB/s.

Jedná se o klasický SATA disk, který snadno připojíte do téměř jakéhokoliv počítače s volným SATA portem a můžete ho ideálně využít třeba pro rychlé spouštění her. Ale samozřejmě stejně dobře poslouží i pro operační systém.

 Vyhlášení soutěže o zajímavé ceny od společnosti Kingston 

Vyhlášení soutěže o zajímavé ceny od společnosti KingstonVyhlášení soutěže o zajímavé ceny od společnosti Kingston

Dvě paměťové karty Kingston SDXC Canvas React 64 GB

Paměťová karta Kingston Canvas React SDXC s kapacitou 64 GB je v rychlostní třídě UHS-1 a nabídne čtení až 100 MB/s a zápis 80 MB/s. Navíc výrobce garantuje vašim datům maximální bezpečí, karta je totiž odolná vůči vodě, nárazům, vibracím a také proti rentgenovému záření při letištních kontrolách. Karta je naprosto dokonalá pro záznam videa ve 4K.

      Vyhlášení soutěže o zajímavé ceny od společnosti Kingston 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.