Hlavní stránka Hardware Disky /CD /DVD /BR Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston
Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston
autor: Redakce PCT , publikováno 21.6.2019
Seznam kapitol
1. Soutěžte o produkty značky Kingston
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže
Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston

Potřebujete do svého počítače pěkný SSD disk, anebo by se spíš hodila paměťová karta do foťáku na dovolenou? Připravili jsme pro vás ve spolupráci se společností Kingston soutěž o dva 480GB disky a dvě 64GB karty SDXC. Stačí odpovědět na jednu otázku a zařadíte se do soutěže.


S blížícím se létem se zajisté bude hodit nějaké to úložiště na cesty. Kdo by nechtěl zrychlit počítač novým SSD nebo si pořídit parádní velkokapacitní úložiště pro foťák nebo akční kameru? Kingston v rámci své evropské kampaně Kingston is Everywhere připravil soutěž o čtyři ceny. První dva výherci získají SSD, druzí dva pak paměťovou kartu.

Dva SSD disky SUV500 480 GB

Moderní SSD disk Kingston SSD UV500 s kapacitou 480 GB zvýší rychlost reakce vašeho systému, zajistí jeho rychlejší start a ve srovnání s klasickými pevnými disky pozitivně ovlivní i rychlost načítání a přenosu souborů. Disk je vybaven řadičem Marvell Dean a pamětí 3D NAND Flash, díky čemuž dosahuje rychlosti čtení až 520 MB/s a zápisu až 500 MB/s.

Jedná se o klasický SATA disk, který snadno připojíte do téměř jakéhokoliv počítače s volným SATA portem a můžete ho ideálně využít třeba pro rychlé spouštění her. Ale samozřejmě stejně dobře poslouží i pro operační systém.

 Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston 

Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty KingstonLetní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston

Dvě paměťové karty Kingston SDXC Canvas React 64 GB

Paměťová karta Kingston Canvas React SDXC s kapacitou 64 GB je v rychlostní třídě UHS-1 a nabídne čtení až 100 MB/s a zápis 80 MB/s. Navíc výrobce garantuje vašim datům maximální bezpečí, karta je totiž odolná vůči vodě, nárazům, vibracím a také proti rentgenovému záření při letištních kontrolách. Karta je naprosto dokonalá pro záznam videa ve 4K.

      Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston

Pokud chcete vidět, jak Kingston podporuje tvořivost i u nás, přijďte se podívat na Pražský Maker Faire v neděli 23.6. do Kingston Arény. V ní se utkají nejlepší týmy 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií v Robosoutěži pořádané pod FEL ČVUT v Praze.

Podívejte se, jak vypadal Maker Faire minulý rok. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
21 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 8.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.