Hlavní stránka Hardware Disky /CD /DVD /BR Vyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky
Vyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky
autor: Redakce PCT , publikováno 10.2.2018
Seznam kapitol
1. O co jste soutěžili?
2. Soutěžní otázky
Vyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky

Ve spolupráci se společností QNAP, tradičním výrobcem síťových úložišť, jsme pro vás připravili čtenářskou soutěž o stolní NAS TS-228 určený pro domácí uživatele a malé podniky. Šanci na výhru jste měli po správném vyplnění odpovědí na tři jednoduché otázky. A jak to mělo vypadat a kdo z vás měl štěstí při slosování?


Společnost QNAP Systems (Quality Network Appliance Provider) je známý výrobce síťových úložišť jak pro domácí uživatele, tak i pro podnikovou sféru. Nabízí produkty různých formátů počínaje malými domácími NASy přes větší stolní až po zařízení určená do racků, od levných produktů pro jeden disk až po zařízení pro třicet disků.

Vyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky

Soutěžit jste mohli o NAS QNAP TS-228 (P/N TS-228, bez osazených disků). Jde o síťové úložiště s gigabitovým ethernetem a dvěma pozicemi pro disky určený pro domácnosti a malé podniky. Je osazený procesorem ARM v7 s taktem 1,1 GHz a ve výbavě mu kromě USB 2.0 a USB 3.0 nechybí ani čtečka paměťových karet formátu SD. Samozřejmostí je i populární firemní operační systém QTS v češtině s řadou aplikací např. pro synchronizaci souborů napříč zařízeními, cloudu, centrem stahování z P2P sítí a a dalšími.

Vyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky

Vyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva diskyVyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva diskyVyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva diskyVyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva diskyVyhlášení soutěže s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky

A jak měly vypadat správné odpovědi a kdo z vás vyhrál? 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.