Hlavní stránka Hardware Grafické karty Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte
Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte
autor: Redakce PCT , publikováno 22.11.2011
Seznam kapitol
1. Zadání soutěže
2. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

Vánoce se blíží, a tak se vám pokusíme udělat radost soutěží o čtyři skvělé ceny od společnosti Gigabyte. Budete potřebovat trochu času na zodpovězení několika otázek a také nějaké to štěstíčko při losování. Ceny ale určitě stojí za to, kromě dvou grafických karet na vás čeká kvalitní herní příslušenství z řady Gigabyte Aivia.


Dnešní soutěž by mohla mít skoro nálepku „vědomostní“, ale nebojte se, na rozdíl od soutěžících v AZ kvízu můžete využít služeb Googlu. Dáme vám celkem sedm otázek, na výběr budete mít vždy čtyři možnosti. Otázky nejsou úplně lehké a budete se muset trochu snažit, za to vám ale nabízíme luxusní výhry. První dva vylosovaní dostanou nadupané grafiky, další dva vylosovaní příslušenství k herní sestavě.

První a druhý vylosovaný – Gigabyte GeForce GTX560 Ti

Jednu z nejlepších herních grafik v poměru cena / výkon zná každé malé dítě. Karta má 1 GB paměti GDDR5 taktované na vysokých 4580 MHz, 256bitovou sběrnici a  1000MHz jádro. Více se o kartě dočtete zde na stránkách výrobce, odkaz se vám možná bude hodit i při hledání správných odpovědí.

Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

Třetí vylosovaný – bezdrátová herní myš Aivia M8600

Drsnou bezdrátovou myš se zásobníkem znáte z naší recenze a její herní stránku jsme chválili jako na běžícím páse. Myš má propracovaný systém výměny baterií, vysokou kvalitu optiky i rychlost elektroniky. Na stránkách výrobce ji najdete zde.

Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

 

Čtvrtý vylosovaný – podsvícená klávesnice Aivia K8100

Skvělou herní klávesnici jsme si na stránkách PCT otestovali v květnu tohoto roku a v celkém zhodnocení od nás získala skvělých osm hvězdiček. Kromě oranžového podsvícení má dobře vyřešený ghosting a povedený software, zkrátka je to cena, která bude dělat jenom radost. Na stránkách výrobce ji najdete zde.

Velká soutěž – hrajeme o grafiky a příslušenství Gigabyte

 

Soutěžní otázky

Odpovědi musíte dohledat na internetu nebo (úplně nejlépe) na stránkách výrobce. Všechno si dobře rozmyslete, duplicitní hlasování rovnou mažeme. Opakovaná porušování pravidel mohou být důvodem k trvalému vyloučení ze soutěží PCT.

SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENA

Soutěž se společností Gigabyte

Které z níže uvedených rozhraních API poskytne nejkvalitnější grafiku ve hře Battlefield 3?


Které z níže uvedených rozhraních API nepodporuje Battlefield 3?


Nejnovější herní pecka Battlefield 3 má v požadavcích na grafickou kartu podporu DirectX 11 a 1024 MB paměti RAM, což splňuje třeba NVIDIA GeForce GTX 560. Která z karet níže nebude dobrá volba na hraní BF3?


GPU kompatibilní s DirectX 11 mohou v Battlefieldu 3 poskytnout lepší herní výkon a kvalitu než GPU s DirectX 10, protože DirectX 11 má funkce:


Která z níže uvedených sérií grafických karet GIGABYTE nabízí vyšší herní výkon v PC hrách?


Která z níže uvedených grafických karet poskytne nejlepší výkon v BF3?


Které grafické efekty zlepšuje teselace u grafické karty GIGABYTE GeForce GTX 580 GV-N580SO-15I?

  


 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
42 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 18.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.