Hlavní stránka Hardware Grafické karty Soutěž o grafické karty Asus
Soutěž o grafické karty Asus
autor: Václav Vlček , publikováno 11.5.2009
Seznam kapitol
1. Výkon pod taktovkou Geforce
2. Pravidla soutěže
Soutěž o grafické karty Asus

Poslední soutěž o grafické karty měla velký ohlas a tak jsme pro vás připravili ještě něco lepšího. Tentokrát budeme sice soutěžit jenom o dvě karty, zato budou ale o poznání lepší! Budete mít šanci vyhrát nejvýkonnější grafický akcelerátor na trhu - Nvidia GeForce GTX 295 a také druhá výhra stojí za to, GeForce GTX 285 v přetaktovaném provedení TOP.


Ve spolupráci se společností Asus jsme pro vás připravili soutěž o dvě opravdu výkonné grafické karty. Zůčastnit se může každý čtenář, stačí jenom správně odpovědět na uvedené otázky a vložit funkční email. Hlasovat můžete pouze jednou a uznán bude pouze první unikátní email z dané adresy. Odpovědi můžete posílat až do nedělní půlnoci 24.5.2009 a následující týden vyhlásíme vítěze. Karty potom rozešleme dopravní službou. Případně si je můžete i vyzvednout osobně v redakci, pokud nebudete chtít čekat...

Soutěž o grafické karty Asus


A o co že se tedy bude soutěžit? Jako první cenu můžete získat akcelerátor Asus ENGTX295/2DI/1792MD3 s nejvýkonnějším(i) GPU na trhu, tedy GeForce GTX 295. S tímhle mazlíkem budete moci nastavit plné detaily v každé hře a nějakou dobu to takhle vydrží.

Soutěž o grafické karty AsusSoutěž o grafické karty Asus


Druhá cena je o něco málo pomalejší, ale pořád ještě opravdu luxusní ASUS ENGTX285 TOP/HTDI/1GD3 . Provedení TOP je o něco málo přetaktované přímo od výrobce, takže kartu už nebudete muset dále trápit. A nebo si můžete pohrát, je to jenom na vás.

Soutěž o grafické karty AsusSoutěž o grafické karty Asus

 

Soutěž o výkonné grafické karty ze série Matrix

Produkty ASUS určené pro hráče, overclockery a lidi, kteří vyžadují špičkovou kvalitu a nekompromisní výkon, nese označení:

ASUS podporuje jeden z největších světových hráčských turnajů. Tento turnaj nese název:

Exkluzivní technologie ASUS GamerOSD nabízí:

O kolik procent je graficka karta ENGTX285 TOP vykonnejsi nez klasicka verze?


 


Ceny do soutěže poskytla společnost ASUSTek Computer.

Soutěž o grafické karty Asus

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
122 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 58.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.