Hlavní stránka Hardware Základní desky Základovky pro Intel - 1/3 (Asus P5N32-E SLI Plus a MSI P35 Neo-F)
Základovky pro Intel - 1/3 (Asus P5N32-E SLI Plus a MSI P35 Neo-F)
autor: Z. Obermaier , publikováno 30.5.2007
Základovky pro Intel - 1/3 (Asus P5N32-E SLI Plus a MSI P35 Neo-F)

S příchodem nového čipsetu Intel P35 Express je konečně letošní nabídka čipových sad pro platformu Intel kompletní. A to je ten pravý okamžik proto, abychom se podívali na několik nových, dosud nikde netestovaných desek. V testu nebude chybět ani jeden zástupce stávajících řešení čipsetů a novinka Intelu je zastoupena hned několika deskami.


Základovky pro Intel - 1/3 (Asus P5N32-E SLI Plus a MSI P35 Neo-F)

V tomto testu čipových sad rodiny "Bearlake" jsem avizoval další test základních desek. Vzhledem k drobným potížím s testovací sestavou byl ale test dokončen později a můžete si ho tedy přečíst až dnes, což je oproti původnímu záměru o týden později. Z druhé strany je to ale pro vás - čtenáře výhoda, protože jsem sehnal další tři nové desky a test tedy nebude sestávat ze čtyř základních desek ale rovnou ze sedmi.

Při výběru desek do testu jsem vycházel z jednoduchého pravidla. Zaprvé se muselo jednat o novou desku - která ještě na českém internetu recenzovaná nebyla a za druhé jsem vybíral tak aby byly zastoupeny všechny hlavní čipové sady současnosti.

Dnešní první část vám letmo představí všechny desky v testu, a to pomocí krátkého obrázkového průvodce. Podrobně se dnes podíváme pouze na první dvojici desek. V druhé části naleznete další tři desky a v posledním díle bude recenze zbylé dvojice spolu s testy a závěrečným hodnocením. Pokročme tedy dále, kde si prohlédněte které testované desky naleznete v nejbližších dnech na našich stránkách. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
223 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 109.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.