Hlavní stránka Hardware Základní desky 2x Asus s X58 Express - High-end a Extrém
2x Asus s X58 Express - High-end a Extrém
autor: Z. Obermaier , publikováno 6.11.2008
2x Asus s X58 Express - High-end a Extrém

Dnes si představíme další desky s čipovou sadou X58 Express pro platformu Core i7. Tento článek bude ale trochu jiný, představíme si totiž desky dvě. Jeden základní model P6T Deluxe, a potom skutečného ledoborce mezi Core i7 základními deskami. Absolutní high-end desku Rampage II Extreme, v hodnotě přes deset tisíc korun pro největší extrémisty


2x Asus s X58 Express - High-end a Extrém

2x Asus s X58 Express - High-end a Extrém

- Asus P6T Deluxe a Rampage II Extreme -

V našem třetím "zastavení" nad deskami pro Core i7 si představíme dvojici z jedné "stáje" od Asus. První z desek, high-end model P6T Deluxe je snad nejznámější deskou pro Core i7 vůbec. Obrázky této desky známe již řadu měsíců, a byla v podstatě první deskou, která se objevila na webu ve své finální verzi. My máme k dispozici plné balení, včetně specialitky OC Palmu, který je zajímavou hračkou.

Druhá deska je ale doslova skvost. Opět ji naše redakce měla první v republice, což by neznamenalo nic, pokud bychom ji neměli kompletně ozkoušenou. A to my právě máme, a můžeme vám tuto exklusivní desku představit. Možnosti, výkon a featurky pro přetaktování této desky nemá konkurenci a jde skutečně o vybroušený drahokam, který je ale stejně jako diamant vyvážen extrémní cenou. Takto drahou desku jsme ještě nikdy netestovali. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
103 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 45.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.