Hlavní stránka Hardware Procesory, paměti Vyhlášení soutěže Mironetem o panel Asus ROG Front Base
Vyhlášení soutěže Mironetem o panel Asus ROG Front Base
autor: Redakce PCT , publikováno 6.3.2018
Seznam kapitol
1. O co jste soutěžili
2. Soutěžní otázky
Vyhlášení soutěže Mironetem o panel Asus ROG Front Base

Po testu sestavy s dvojicí špičkových procesorů AMD Epyc 7501 pro běh celkem 128 threadů, 256 GB paměti a rychlým SSD se podíváme na výsledky bleskové soutěže, která s tímto článkem souvisela. Soutěžit jste mohli o čelní panel Asus ROG Front Base a poukazy na nákup v e-shopu www.mironet.cz.


Včera jsme na PC Tuningu zveřejnili test sestavy s dvojicí špičkových procesorů AMD Epyc 7501 – každý z nich má 32 jader a zvládá 64 programových vláken souběžně. Sestavu nám do testu zapůjčila společnost Mironet specializovaná na prodej, servis a služeb týkajících se IT technologií.

Při té příležitosti jsme pro vás připravili čtenářskou soutěž, v níž jstem měli odhadnout skóre sestavy ve vícevláknovém benchmarku Cinebench R15 (64C/128T).

Soutěžili jste o následující trojici cen:

1. cena

První cenou je čelní panel Asus ROG Front Base pro monitoring a přetaktování určený pro základní desky společnosti Asus vybavené portem ROG Extension (ROG_EXT).

Vyhlášení soutěže Mironetem o panel Asus ROG Front Base

Panel určený do prostoru dvou 5,25" externích pozic pro mechaniky nabízí 4" displej, velký ovládací volič, s nímž můžete měnit třeba nastavení regulace ventilátorů či hlasitost zvuku, tlačítky pro rychlé přetaktování nebo skrytí spuštěných aplikací, dvojici čelních audio konektorů připojených odstíněným kabelem pro minimální rušení a port USB s podporou rychlého dobíjení připojených zařízení i v době, kdy je počítač vypnutý.

Vyhlášení soutěže Mironetem o panel Asus ROG Front BaseVyhlášení soutěže Mironetem o panel Asus ROG Front Base

2. a 3. cena

Pro druhého a třetího výherce jsou připravené dvě poukázky na nákup na e-shopu společnosti Mironet na adrese www.mironet.cz v hodnotě 500 Kč.

Vyhlášení soutěže Mironetem o panel Asus ROG Front Base 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.