Hlavní stránka Hardware Notebooky, telefony, tablety Archos Pocket Media Assistant PMA400 - Kouzelná krabička
Archos Pocket Media Assistant PMA400 - Kouzelná krabička
autor: Michal Učeň , publikováno 8.9.2005
Archos Pocket Media Assistant PMA400 - Kouzelná krabička

Na trhu se stále častěji setkáváme s různými kapesními počítači, přehrávači hudby a videa. U nás méně známý výrobce Archos nabízí zajímavé produkty, které kombinují PDA s přehrávači videa a hudby. To ale není zdaleka všechno. Pocket Media Assistant PMA400, na který se podíváme dnes, se chlubí také 30Gb diskem Hitachi, dotykovým displejem, integrovanou Wi-Fi nebo připojením na televizi. Pojďte se s námi ponořit do světa multimediální zábavy do kapsy...


Celé balení je uloženo ve vzhledné stříbrno-modré krabici, na jejímž čele je průhledný pás odkrývající samotný přístroj. Uvnitř krabice jsou pak dvě oddělené části. Ta s přístrojem obsahuje uživatelskou příručku v několika jazycích (čeština však chybí) a návod na připojení k televizoru, případně videu. Protože se nejedná zrovna o lacinou hračku, výrobce přibalil i spoustu příslušenství. Druhá krabice obsahuje TV cradle, dálkový ovladač, kabel USB, kabel napájení/nabíjení, sluchátka, kryt displeje s perem a video/audio kabely.

Archos Pocket Media Assistant PMA400 - Kouzelná krabička

Popis vybavení

Napájecí kabel je univerzální pro Evropu, USA i Velkou Británii. Je řešen šikovným způsobem, který využívá násadek. Ty se jednoduchým způsobem zasunou do napájecího zdroje. TV Cradle je vlastně jakási kolébka, do které se zasune přístroj při připojení k externím zařízením jako je televizor, video nebo audio soustava. Zároveň se díky němu přístroj napájí, což je velmi vhodné v případě, že přehráváte film na TV a nemusíte se tak starat o stav baterií.

Od "kolébky" vede také několik kabelů, konkrétně jde o dva svazky klasické trojice s koncovkami synch - bílá, žlutá a červená. Jeden je určen jako vstup AV IN a druhý AV OUT, přiloženy jsou také redukce na scart. Dálkové ovládání je velmi dobrým pomocníkem při používání TV Cradle. Jednoduše jím ovládáte přístroj a lze s ním ovládat i televizor. Přiloženy jsou také dvě AA baterie, takže nemusíte nic dokupovat.

Kryt na displej je vyroben z kombinace černé koženky a plastu. Na přístroj se přidělává z levé strany tak, že se zasune do připravených zarážek. Z vnitřní strany najdete také pero, kterým se snadněji ovládá dotykový displej a také otvory se semišovou výplní, která chrání tlačítka při uzavření krytky před poškrábáním.

Archos Pocket Media Assistant PMA400 - Kouzelná krabička

- Kliknutím na fotografii ji zvětšíte - 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
65 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 30.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.