Hlavní stránka Hardware Notebooky, telefony, tablety Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?
Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 22.1.2013
Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?

Sháníte tablet na práci či na hraní, ale nestačí vám levné 7“ tablety od neznámých výrobců. Zároveň s tím ale nechcete vyhodit víc než 10 tisíc Kč za iPad. Co s tím? Nedělejte kompromisy, čtěte dnešní test a vsaďte na švýcarskou kvalitu od značky 3Q. Nabízí IPS displeje, slušnou výbavu, velmi pěkně zpracované tělo... A dobrou cenu.


Mnoho lidí se nechalo strhnout současným šílenstvím zvaným tablety. Nic proti tomu, tablet může být dobrým pomocníkem při práci i výbornou relaxační pomůckou. Ale jaký vybrat v záplavě značek, modelů a velikostí?

Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?

Spoustu lidí odmítá trend zmenšování a drží se klasiky v podobě téměř desetipalcových tabletů. Převážně proto, že se na nich lépe pracuje, lépe surfuje, lépe sleduje filmy. Potíž nastává ve chvíli, kdy konzument chce kvalitní, velký displej a to v bytelném, dobře zpracovaném tabletu, ale nemá peníze. Pokud tedy nemáte dostatek peněz na koupi iPadu s iOS, či Galaxy Tab, Note či nějakou Tegru s Androidem, je zde i další řešení. S tímto řešením přichází nepříliš známý švýcarský výrobce 3Q, který nabízí kvalitně zpracované tablety se slušným výkonem, Androidem 4.0 a s 9,7“ displeji.

Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?

Švýcarská firma 3Q není na našem trhu ještě příliš známá a její produkty v naší domovině prodává jen několik málo e-shopů. Přitom se jedná o velmi zajímavé zboží, které vyplňuje mezeru na našem trhu s tablety a „chytrými“ zařízeními vůbec. To především proto, že se firma, jak zmiňuje na svých stránkách, zaměřuje na nabídku kvalitně zpracovaného zboží za (s přimhouřeným okem) lidové ceny.

Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?

3Q nabízí velmi zajímavá řešení a varianty svých produktů a snaží se trefit do chuti nám zákazníkum. Proto se podívejme na dva modely tabletů, které jsou zaměřeny na odlišné využití těchto zařízení, a to při naprosto stejné ceně a při stejné velikosti displeje. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
50 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 22.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.