Novinky

20.9.2018

Začíná se prodávat limitovaná edice periferií SteelSeries v duchu populárního CS:GO skinu HOWL

SteelSeries uvádí ve spolupráci se společností Valve na trh limitovanou edici myší Rival 310 a podložek pod myš QcK+ se speciálním designem motivovaným legendárním skinem zbraně M4A4 Howl ze hry Counter-Strike: Global Offensive.

Myš SteelSeries Rival 310 byla vyvinuta pro maximální přesnost díky integraci senzoru TrueMove3 a skloubí špičkové vlastnosti v unikátním designu zakládajícím se na nechvalně známém skinu zbraně ze hry CS:GO. Ten se stal populárním, protože jej vývojář byl nucen stáhnout ze hry na základě nepravosti autorství a následně jej obnovil v upravené podobě, a tak v současné době jeho cena šplhá do stovek eur. Myš disponuje RGB podsvícením nastavitelným prostřednictvím SteelSeries Engine.

SteelSeries Rival 310 Howl Edition je dostupná za 79,99 eur.

SteelSeries QcK+ Howl Edition s rozměry 450 × 400 × 3 mm zrcadlí stejný motiv jako myš. Podložka je vyhotovena z mikrovláken pro maximální skluz a minimální tření a byla testována předními výrobci senzorů pro špičkovou přesnost jak optických, tak laserových typů snímačů. Pogumovaná spodní strana zajišťuje pevné přichycení na stole, zatímco zpevněné kraje se neroztřepí a neodchlipují od stolu.

Howl edice podložky pod myš QcK+ se prodává za 34,99 eur.

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5 komentářů: 0

T-Mobile nabídne unikátní Huawei modem pro Pevný internet vzduchem jako první na světě

T-Mobile brzy nabídne svým zákazníkům nový modem, který ještě nemá žádný jiný operátor na světě. Zařízení Huawei B2368 je určeno pro službu Pevný internet vzduchem a umožňuje ještě rychlejší připojení k internetu prostřednictvím LTE v místech, kde to dříve nebylo možné.

Služba Pevný internet vzduchem, kterou operátor představil na jaře loňského roku, je mezi zákazníky oblíbená, protože přináší vysoké rychlosti připojení i tam, kde chybí například kvalitní fixní infrastruktura. T-Mobile jako jediný na trhu nabízí pevné připojení prostřednictvím LTE až do rychlosti 100 Mbit/s. Nový model Huawei B2368 bude operátor ke službě nabízet v pronájmu za cenu 50 Kč / měsíc.

Huawei B2368 podporuje WiFi na frekvencích 2,4 GHz a 5,0 GHz, v případě potřeby lze ale také využít tří portů místní sítě LAN. Nechybí technologie 4×4MIMO (FDD i TDD) a sdružování nosných (Carrier Aggregation). Modem nabízí také rozsáhlé možnosti konfigurace a vyznačuje se i vysokou mírou bezpečnosti. Vnitřní jednotka je napájena síťovým adaptérem připojeným k síti 230V, vnější jednotka, která obsahuje LTE část, je pak s vnitřní jednotkou propojena ethernetovým kabelem pro venkovní použití, který slouží nejen k přenosu dat, ale i napájení vnější jednotky (Power over Ethernet).

Modem Huawei B2368 je zajímavý i tím, že nedávno získal známé ocenění Red Dot Design Award, které je považováno za designérské „Oskary“.

 

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1 komentářů: 0

Retro konzole Sega Genesis Mini (Sega Mega Drive Mini) vyjde až příští rok

Společnost Sega, stejně jako společnost Sony moc dobře ví, že malé konzole s klasickými hrami jsou v kurzu a tak před pár měsíci oznámila vydání SegaGenesis Mini (nebo Mega Drive Mini, v závislosti na regionu).

Konzole měla vyjít ještě tento rok, žádné další detaily například o tom, jaké hry bude obsahovat, jsme se však nedozvěděli. Až nyní nám Sega oznámila, že vydání mini konzole bylo o rok odloženo. Dočkáme se jí tedy až v roce 2019. Oznámení opět nedoprovázely žádné další detaily, nevíme tedy přesné datum vydání ani žádný titul, na který bychom se mohli těšit.

Známo je pouze to, že Sega dělá všechno proto, aby malá retro konzole vypadala jako její předloha (kromě velikosti, samozřejmě).

Zdroj: Cnet

0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0 komentářů: 0

Wargaming otevírá ve Velké Británii novou pobočku

Wargaming oznamuje, že otevírá zbrusu novou kancelář, která se bude soustředit na vývoj nové hry. Studio vzniká nedaleko Londýna a zaměstnanci budou pracovat na zatím neohlášeném multiplatformním free-to-play MMO titulu v Unreal Engine.

Nově otevřenou kancelář povede Sean Decker, herní veterán, který pracoval pro firmy jako Electronic Arts, DICE a CCP více než 17 let a má za sebou tituly jako Battlefield, Mirror´s Edge, SimCity a Eve Online.

„S expanzí Wargamingu na mnoha kontinentech a v mnoha zemích, jsem nadšený z toho, že se podílím na otevření studia v Anglii a že povedu tým vývojářů nového titulu. Těšíme se na to, že v Guilfordu postavíme fantastický tým,“ říká produktový ředitel Sean Decker.

Wargaming UK již nyní hledá nový tým, jehož jádro bude tvořit 25 lidí. Zájemci mohou posílat svoje životopisy zde.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 2

Mozilla představila Firefox Reality, webový prohlížeč pro virtuální realitu

Společnost Mozilla vydala Firefox Reality 1.0, první verzi svého webového prohlížeče uzpůsobeného pro trojici VR headsetů Oculus Rift, HTC Vive a Google Daydream.

Nový prohlížeč se snaží vyhnout problémům s psaním při nasazeném VR headsetu a tak využívá hlasové ovládání. Samotný prohlížeč je umístěn ve vašem výhledu a jeho pozadí tvoří pěkné přírodní scenérie.

Andre Vrignaud vedoucí projektu smíšené reality u Mozilly na blogu uvedl: „Museli jsme přehodnotit vše včetně navigace, vkládání textu, prostředí, vyhledávání a dalších věcí. Výsledkem je prohlížeč, který je vytvořen k tomu, aby sloužil médiu“.

Mozilla doufá, že svůj průkopnický čin na VR přetaví do takové popularity, jakou si užívá Chrome na telefonech a počítačích.

Firefox Reality v současné chvíli podporuje pouze VR headsety, Mozilla ovšem pracuje na podpoře souvisejících technologií jako je rozšířená realita a smíšená realita.

Zdroj: 1, 2

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5 komentářů: 0

Akční hru Ghost Recon Wildlands si o víkendu můžete zahrát zdarma

Pokud hledáte způsob, jak se o víkendu zabavit, mám pro vás dobrý tip. Na Steamu si počínaje dneškem můžete zdarma zahrát hru Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

Akce končí 23. září a zahrnuje kampaň pro jednoho hráče, kooperativní režim pro čtyři hráče, Ghost War plus „tunu obsahu z 2. ročníku“.

Pokud se vám navíc tato hra zalíbí, můžete si ji koupit 60% slevou.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands je akční hra viděná pohledem ze třetí osoby, která je zasazená do drogovými kartely zmítané Bolivie. Více se dozvíte z naší recenze, nebo ze stránek na Steamu, kde si ji za pár hodin budete moci také zdarma stáhnout.

Zdroj: PC Gamer

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0

Valve a Ubisoft dostaly od Francie pokutu za porušování spotřebitelského práva

Společnosti Valve a Ubisoft od francouzských úřadů dostaly pokutu za porušování práv spotřebitelů na svých prodejních platformách Steam a Uplay. Francouzské autority vidí problém ve špatné specifikaci spotřebitelského práva na vrácení peněz nebo digitálních služeb do 14 dnů od nákupu.

Ubisoft tuto možnost vůbec nenabízí, všechny nákupy na této platformě jsou konečné. 

Valve sice 14 denní lhůtu na vrácení peněz nabízí, ale váže se k ní podmínka, že hru nebudete hrát více než 2 hodiny. Pokud tuto dobu překročíte byť o jedinou minutu, váš nákup je také konečný jako v případě Uplaye.

Z pohledu prodejců, respektive herních vývojářů je spotřebitelské právo možná kruté – za 14 dní se totiž dá dohrát jakákoliv, byť i pořádně dlouhá hra jako je GTA V (v singleplayeru) – francouzské právo však žádné výjimky z tohoto pravidla nepovoluje, kromě obligátní ztráty práva na výměnu v případě, že produkt je zjevně poškozený, což by znemožnilo jeho další použití/prodej.

Pokuty za porušování spotřebitelského práva na Steamu a Uplay jsou poměrně malé. Valve musí zaplatit 147 000 eur (cca 3,9 milionu korun), zatímco Ubisoftu byla vyměřena částka 180 000 eur (cca 4,7 milionu eur). 

Zajímavé je, že společnosti ve Francii mohou vrácení peněz za digitální nákupy omezit, musí na to však patřičně upozornit a nechat uživatele zaškrtnout výslovný souhlas s touto skutečností. 

Vzhledem k nízkým pokutám se nejspíš ani jedna společnost proti verdiktu neodvolá, ale je dost pravděpodobné, že na Steamu a Uplayi brzy dojde ke změnám.

Zdroj: PC Gamer

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3 komentářů: 6
19.9.2018

Honor Magic 2 zná konečně datum své oficiální premiéry

Na letošním ročníku veletrhu IFA byl překvapivě představen i nový Honor Magic 2. Ten navazuje na předchůdce z roku 2016 a chlubí se mimo jiné funkcí Magic Slide využívající umělou inteligenci i špičkovým hardwarem. Nyní výrobce přichází s dalším důležitým oznámením, když uveřejnil datum premiéry chystaného telefonu. Pozvánky na akci již přišly čínským novinářům.

Čínská premiéra Honoru Magic 2 se odehraje 26. října. Kromě výkonného procesoru Kirin 980, který se mimochodem objeví i u top modelů Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro, se můžeme těšit na design bez rámečků i ultra rychlé dobíjení baterie s výkonem až 40 wattů.

Více informací o výbavě Honoru Magic 2 zatím není známo. Na další informaci si tedy ještě budeme muset nějakou chvíli počkat. Snad to nebude dlouho trvat.

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1 komentářů: 0

EVOLVEO posílá do prodeje chladící podložky Ania

Podle výrobce jsou polohovatelné podstavce pod notebooky řady Ania vybaveny dostatečným počtem ventilátorů tak, aby zajišťovaly nejen pohodlí při práci, ale podpořily i chlazení notebooku a ve výsledku zlepšily jeho výkon. Design podložek je umocněn LED podsvícením.

Ania 1

První z této produktové řady, podstavec Ania 1, je určen pro notebooky velikosti 12 až 17,3 palce. Chlazení zajišťují dva 125mm ventilátory s modrým LED podsvícením a rychlostí 1 400 ot./min. Úhel sklonu podložky lze nastavit do pěti poloh.

Ania 3

Druhá novinka má šest ventilátorů o průměru 60 mm s rychlostí ot./min., modré led podsvícení a tichý chod, pouze 10 dBA. Rozložení ventilátorů má zajistit rovnoměrné chlazení spodní části notebooku, včetně nevíce ohřívané části, kterou je prostor zdroje. Tento podstavec je určen pro notebooky do velikosti 15,3 palce a nabízí pět poloh sklonu.

Podstavce pro herní notebooky Ania 5

Podstavce s označením Ania 5 jsou díky svému výkonu a designu zařazeny do kategorie podložky pro herní notebooky a jsou určeny pro hráče počítačových her a všechny, kdo vyžadují pro svůj počítač to nejlepší. V nabídce jsou dvě barevná provedení podsvícení ventilátorů - červená nebo modrá. Úhel podstavce lze nastavit do pěti poloh.

O chladicí výkon se starají čtyři 70mm ventilátory a jeden centrální ventilátor s průměrem 120 mm. Nastavení otáček lze měnit v rozsahu 1 000 až 2 500 ot./min. Rychlost otáček se zobrazuje na displeji, který je umístěn na spodní části podstavce. Ventilátory produkují hluk do 13 dBA a lze je úplně vypnout. Obě verze jsou určeny pro notebooky do velikosti 15,6 palce.

Dostupnost a cena

Doporučená koncová cena v případě modelu Ania 1 je 449 Kč, Ania 3 pak 299 Kč a 420 Kč u modelu Ania 5. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0

D-Link představuje nové „Wave 2" přístupové body pro škálovatelné bezdrátové sítě

Výrobce síťových zařízení D-Link ohlásil dva nové přístupové body (AP), které dokážou zajistit vysokorychlostní bezdrátové připojení. Konkrétně se jedná o modely AC2200 Wave 2 (DWL-7620AP) a AC1300 Wave 2 s technologií Smart Antenna (DWL-6620APS).

Přístupové body jsou vhodné například pro malé a střední firmy a organizace, které se potýkají s rostoucím ekosystémem připojených zařízení, nebo pro místa navštěvovaná velkým počtem osob, jako jsou hotely, nákupní centra, školy a univerzity.

Podle výrobce je AC1300 Wave 2 ideální pro vytváření moderních sítí s perspektivou dalšího rozšiřování. Využívá standard 802.11ac Wave 2 a může dosáhnout celkové rychlosti bezdrátového přenosu až 1 267 Mb/s (867 Mb/s s 802.11ac a 400 Mb/s s 802.11n). Technologie MU-MIMO umožňuje souběžnou komunikaci s několika klienty, což zvyšuje kapacitu a propustnost sítě.

Technologie Smart Antenna pak vybírá optimální způsob přenosu a využívá digitální směrování signálu pro zvýšení zisku antény a dosažení maximálního výkonu. To umožňuje provozovat více přístupových bodů blízko sebe, aby byla zajištěna konektivita pro velké množství zařízení v omezeném prostoru a zároveň bylo výrazně omezeno vzájemné rušení.

AC1300 Wave 2 může pracovat jako samostatný přístupový bod, anebo může být centrálně řízeno unifikovanými řídicími jednotkami od D-Link. Při nasazení v kombinaci s řídicími jednotkami D-Link DWC-1000/DWC-2000 je možné centrálně spravovat až 1024 přístupových bodů řady DWL. Přístupový bod podporuje také napájení přes ethernetový kabel (PoE), což usnadňuje jeho instalaci.

Třípásmový přístupový bod AC2200 Wave 2 má být podobně jako předchozí model ideální pro malé a střední firmy, které se poohlížejí po škálovatelné vysokorychlostní bezdrátové síti. Využívá plný potenciál standardu 802.11ac Wave 2, který nabízí vynikající konektivitu spolu s mimořádně vysokou celkovou dostupnou rychlostí přenosu dat až 2 200 Mb/s při současném používání 3 bezdrátových pásem a podporuje agregaci kabelových linek pro dosažení maximální propustnost sítě.

Inteligentní přidělování rádiových frekvencí umožňuje každému DWL-7620AP spolupracovat se svými sousedy pro dosažení optimálního pokrytí. Automatická volba kanálu a nastavení vysílacího výkonu zabraňuje vzájemnému rušení, a pokud zařízení detekuje výpadek svého souseda, jeho výkon se automaticky zvýší.

Jednoduchá montáž na stěnu nebo strop umožňuje vybrat vhodné místo pro dosažení nejlepšího bezdrátového pokrytí. Pro snadnou a flexibilní instalaci v místech, kde nejsou k dispozici elektrické zásuvky, je podporováno také napájení přes ethernetový kabel (PoE). Systém centrální správy od D-Link umožňuje správcům sítě automaticky vyhledávat a konfigurovat skupiny zařízení a řídit prostředky bezdrátové sítě tak, aby bylo zajištěno maximální pokrytí a nastavení konfigurace sítě v co nejkratším čase.

Dostupnost a cena

Doporučená koncová cena přístupového bodu DWL-6620APS je 5 500 Kč bez DPH, doporučená koncová cena DWL-7620AP je 7 890 Kč bez DPH.

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3 komentářů: 0

TP-Link EAP225-Wall je nový přístupový bod na zeď

Společnost TP-Link představuje svůj nový přístupový bod EAP225-Wall s MU-MIMO, který vyniká jednoduchým kompaktním designem a je schopen rozšířit internet v jakémkoliv hotelu či pensionu, v restauracích a studentských ubytovnách i v členitých kancelářských budovách.

Přístupový bod EAP225-Wall podporuje souběžnou rychlost přenosu v obou pásmech až 1 200 Mb/s. A protože je vybaven technologií 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, dokáže komunikovat s více klienty současně. Podle výrobce je tak ideálně vhodný pro prostředí s velmi hustým provozem bez zpomalování.

EAP225-Wall je možné osadit do stávajících propojovacích krabic standardizovaných pro EU nebo US, takže instalace je snadná a rychlá. Díky připraveným otvorům v instalačním rámečku tak lze EAP225-Wall rovnou přišroubovat.

Model EAP225-Wall však není pouhým přístupovým bodem – může též sloužit jako switch a poskytuje tři standardní ethernetové porty, z nichž jeden je vybaven možností napájení Power over Ethernet a může napájet zařízení připojovaná pomocí kabelu, jako jsou IP telefony, IP kamery, interkomy a další. Lze tak v jednom kroku vyřešit jak komunikaci, tak i napájení dalších moderních přístrojů a vybavení pokojů.

Součástí balení EAP225-Wall je také software Omada, který nabízí bezplatný cloudový přístup do centralizované administrátorské platformy. Informace o všech zařízeních tak lze kdykoliv a kdekoliv mít pod kontrolou prostřednictvím webového rozhraní či mobilní aplikace.

Doporučenou cenu a dostupnost přístupového bodu EAP225-Wall zatím neznáme.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7 komentářů: 2

Poslední aktualizace Samsungu Galaxy S8 vám umožní natáčet super slow motion videa

Nejnovější bezpečností aktualizace společnosti Samsung pro září 2018 mimo jiné přinese novou funkci pro fotoaparát v zařízení Samsung Galaxy S8. Jedná se o funkci Super Slow Motion. 

O nové funkci je zmínka jak v changelogu OTA, tak v changelogu měsíčních bezpečnostních patchů. Informovali o tom uživatelé Redditu.

Zatímco Galaxy S9, S9+ a Note9 dokážou snímat 960 fps při rozlišení 720p až 0,4 sekund (necelých 13 sekund při zpomalení), aktualizované Galaxy S8, S8+ a Note8 zvládnou 0,2 nebo 0,4 vteřiny záznamu při 480 snímcích za sekundu a v rozlišení 720p.

V přehledu změn je dále uvedeno, že do aplikace fotoaparátu S8 a S8+ se dostane také AR Emoji, díky níž si uživatelé budou moci nasnímat a nechat si vytvořit svou digitální podobu.

Zdroj: 1, 2

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5 komentářů: 0

V Praze proběhne historicky první mezinárodní krypto-bankovní konference

Poslední dva listopadové dny se v Praze odehraje zásadní událost. Vůbec poprvé se na mezinárodním poli setkají na společném fóru zástupci bankovních a finančních institucí s předními světovými zástupci krypto komunity. 29. a 30. listopadu se v Praze uskuteční první mezinárodní krypto-bankovní konference – XIXOIO First Crypto Banking Conference in the World.

„Máme velikou radost, že se nám podařilo zorganizovat zatím neuskutečněné a donedávna nepředstavitelné. A to setkání zástupců anarchistického krypto světa se zástupci bank a finančních institucí. A konference spojuje nejen tyto dva světy,“ uvedl Richard Watzke ze společnosti XIXOIO, která konferenci pořádá. „Stejně jako za první republiky, kdy Československo udávalo směr v oblasti technologií, což mělo za výsledek například to, že jsme patřili k absolutní špičce ve sklářství či strojírenství, nyní cítíme jistou podobnost. V dnešní době může být Česká republika lídr v oblasti blockchainu a digitální ekonomiky. Našim cílem je právě nabídnout českým spoluobčanům možnost, jak tuto zásadní změnu v oblasti financování využít ve svůj prospěch a vydělat na ní. Konference není určena jenom pro kryptonadšence bankéře, ale také pro drobné investory či podniky a společnosti všeho druhu, které uvítají kapitál a chtějí rozvíjet své podnikání,“ dodal.

XIXOIO First Cryptobanking Conference in the World proběhne 29. a 30. listopadu v Empire Hall Slovanského domu na pražských Příkopech.

Témata akce jsou následující:

- Tokenizace firem: jak funguje a jak může zásadně ovlivnit úspěšnost a rozvoj podniků a společností

- Krypto komunita, banky, regulátoři, podnikatelé: jak musí spolupracovat, aby pokryli potřeby trhu

- Technologie blockchain z pohledu banky: nejde jenom o bezpečnost

- Legální, účetní a daňové aspekty, regulace podnikání postavených na blockchainu

- Investice v oblasti kryptoměn, blochchainu, nové progresivní směry a řešení

Pro další informace sledujte web konference.

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2 komentářů: 0

SteelSeries vylepšuje headset Arctis 3 Bluetooth

Výrobce herních periferií SteelSeries uvádí na trh inovovanou verzi headsetu Arctis 3 Bluetooth, který lze nově využít také s herní konzolí Nintendo Switch.

Na základě zpětné vazby od uživatelů byl headset osazen několika novinkami, nabídnut za upravenou cenu a je připraven pro práci s nově oznámenou službou Nintendo Switch Online. Sluchátka Arctis 3 Bluetooth umožňují hráčům připojit se ke konzoli Nintendo Switch přes 3,5mm konektor a zároveň pomocí Bluetooth bezdrátově k mobilní aplikaci Nintendo Switch Online.

„Arctis 3 Bluetooth je první headset na trhu, který bez problému dokáže poskytnout zvuk ze zařízení připojených kabelem i bezdrátově skrze Bluetooth,“ říká Brian Fallon, SteelSeries Audio Category Manager.

Nová verze sluchátek nabízí obdobná vylepšení, jaká byla nedávno představena v řadě Arctis. Zesílenou paměťovou pěnu na náušnících, zjednodušený kabelový systém a podporu rozšířené odezvy bassů. SteelSeries Arctis 3 Bluetooth disponuje také ClearCast mikrofonem, flexibilní hlavovým mostem v podobě čelenky a povrchem náušníků z AirWeave tkaniny.

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth je kompatibilní s počítačem, konzolemi PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, s headsety pro virtuální realitu a chytrými telefony.

Spolu s tímto refreshem se vylepšení dočkal také model Arctis 3 Console Edition.

Nová verze sluchátek SteelSeries Arctis 3 Bluetooth je dostupná prostřednictvím webu steelseries.com za nižší cenu 129,99 eur.

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5 komentářů: 0

O2 Smart Box dostává novou funkci Rodičovský dohled

O2 Smart Box nabídne od poloviny září novou funkci Rodičovský dohled, kterou ocení hlavně zákazníci s dětmi. Díky ní budou prostřednictvím mobilní aplikace aktivně dostávat automatická upozornění o příchodu svého potomka domů a připojení jím využívaného chytrého zařízení, ale i stolního počítače, do domácí sítě. Zmiňovaná novinka je součástí doplňkové služby Zabezpečení.

Nová funkce doplňuje Rodičovskou kontrolu spuštěnou už v březnu letošního roku. Ta na zákazníkem určených zařízeních zablokuje ve vybrané dny, hodiny a minuty v týdnu přístup k internetu přenášeného prostřednictvím WiFi sítě i kabelem. „Pro snadnější užívání jsme přidali i rozvrh takzvané Školní noci, který automaticky stanoví časové rozmezí od 22:00 do 7:00 hodin ve vybrané dny,“ popisuje Roman Bacík, produktový manažer O2 a dodává, že samozřejmostí jsou i režimy na Všední dny a v případě nutnosti na Každý den. Pokud chce rodič dítěti internet zcela omezit, může zablokovat přístup přímo ze svého mobilního telefonu – stačí v menu přejít na položku Rodičovský dohled a zvolit možnost Blokovaný.

Výhodou je, že nastavení obou zmiňovaných funkci je prostřednictvím aplikace O2 Smart Boxu velmi jednoduché a uživateli nezabere více než 5 vteřin. U Rodičovského dohledu stačí v sekci Robot zvolit pravidlo dohledu a vybrat zařízení, u kterých si zákazník přeje dostávat notifikaci o připojení na WiFi. Pokud chce zákazník nastavit Rodičovskou kontrolu, vybere požadované zařízení v záložce WiFi a síť a zvolit jednu z možností v sekci Přístup k internetu.

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2 komentářů: 0
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.