Vánoční tipy na dárky pro celou rodinu
autor: PR článek , publikováno 16.11.2020

Ne vždy je jednoduché vybrat vhodné vánoční dárky. Nemusíte ale věšet hlavu, protože my vám s výběrem pomůžeme. Nabídneme vám technologické vychytávky, kterými zajisté uděláte každému z rodiny upřímnou radost.

Na výšku i na šířku. Přizpůsobí se

Máte obsah na výšku, který byste chtěli sdílet na televizor, ale vadí vám široké postranní pruhy a malý obraz? Unikátní QLED televizor The Sero od Samsungu vám pomůže tento problém vyřešit. Jedná se o televizor s obrazovkou, která se umí otočit o 90° a vy tak můžete sledovat vertikální video, skrolovat na sociálních sítích nebo si jen prohlížet fotografie vyfocené na výšku bez jakéhokoliv omezení. Váš mobilní telefon s televizorem spárujete jednoduše pouhým poklepnutím na rám TV. Televizor je vybaven vestavěným stojánkem a můžete jej umístit kamkoliv do prostoru. Kromě vizuálního zážitku vám zajistí i prvotřídní zvukový zážitek. Díky svým 60W 4.1ch reproduktorům se budete cítit jako byste byli uprostřed dění.

Doporučená cena: 39 990 Kč

Vánoční tipy na dárky pro celou rodinu 

Moderní chytré hodinky na vaše zápěstí

Hodinky klasického vzhledu, které jsou navíc chytré. Co víc si přát? Samsung Galaxy Watch3 jsou nyní tenčí a lehčí. Dokáží měřit kvalitu spánku, tepovou frekvenci či odhadnout hladinu Sp02. Na vašem zápěstí tak budete mít veškeré informace o vašem těle. Kromě toho z nich můžete mimo jiné volat, číst i odepisovat na zprávy či si prohlédnout vaší denní agendu v kalendáři.

Doporučená cena: 12 490 Kč

Vánoční tipy na dárky pro celou rodinu 

Jedinečnost se snoubí s flexibilitou

Telefon Samsung Galaxy Z Fold2 5G je naprosto unikátní zařízení. Je vybaven nejmodernějšími technologiemi, aby poskytl nejlepší uživatelský zážitek. Když je složený, tak se jedná o telefon s úhlopříčkou 6,2“. Když ale potřebujete větší displej na práci, sledování filmů nebo hraní moderních her, tak stačí telefon rozložit a rázem máte tablet s displejem o velikosti 7,6“. Funkce App Contunuity zajistí, že se po rozložení všechny aplikace, které jste používali na vnějším displeji, okamžitě otevřou na tom vnitřním. Díky režimu Flex můžete mít telefon rozložený v různých úhlech a vy tak při sledování mediálního obsahu nebo videohovorech můžete mít zcela volné ruce. Galaxy Z Fold2 5G je vybaven špičkovým procesorem, který podporuje i připojení na 5G sítě.

Doporučená cena: 54 990 Kč

Vánoční tipy na dárky pro celou rodinu

Čerstvá zelenina kdykoliv se vám zamane

Moderní chladnička série RB7300T od Samsungu udrží suroviny déle čerstvé, chutné a na skus stejné jako když jste je koupili. Navíc díky True No Frost se navždy zbavíte námraz. Chladnička dokáže každou přihrádku chladit rovnoměrně a pomocí funkce Humidity Fresh nastavíte v zásuvce požadovanou vlhkost.

Doporučená cena: 17 990 Kč

Vánoční tipy na dárky pro celou rodinu

Více informací o konkrétním zboží lze nalézt na www.samsung.cz.Tagy: Samsung  dárky  tip  
 
Komentáře byly zrušeny.
0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.