Konference Cisco Expo bude zaměřena na virtualizaci a spolupráci
autor: Jan Černý , publikováno 14.4.2011
Tradiční konference Cisco Expo, jedna z největších v České republice se zaměřením na informační a komunikační technologie, proběhne ve dnech 20. a 21. dubna v pražském hotelu Clarion.

Hlavními tématy již dvanáctého ročníku jsou virtualizace a technologie pro komunikaci a spolupráci uživatelů. Tyto oblasti mají výrazný vliv na obchodní a informační prostředí firem, ovlivňují procesy ve společnostech, způsob komunikace se zákazníky i firemní kulturu. Představují tak dva největší trendy, které se v současnosti prosazují na trhu, a to je také důvod, proč jsou hlavním tématem letošního ročníku Cisco Expo.

Konference je určena pro všechny odborníky, kteří se zajímají o datová centra a virtualizaci nebo se chtějí informovat o novinkách, trendech a technických podrobnostech v oblasti síťových služeb a technologií či jejich architektuře. Přinese také řadu informací a ukázek z oblasti komunikace a spolupráce, která je, zvláště v době nástupu sociálních sítí a rostoucích nároků na efektivitu, klíčová pro hladký chod společností. Program je připraven tak, aby byl zajímavý a přínosný jak pro manažery IT oddělení, síťové architekty a administrátory nebo specialisty na servery a datová centra, tak i pro poskytovatele služeb nebo zástupce veřejné správy. Během dvou dnů nabídne 25 přednášek v šesti tematických okruzích, pět techtoriálů (technických seminářů s praktickými ukázkami), společenský večer a bohatý doprovodný program.

Mezi témata přednášek bude patřit například „Virtualizace v prostředí s přenosem hlasu a videa“, „Bezpečnost mobilních zařízení“ nebo „Správa datového centra jako základ řešení pro cloud“. Z techtoriálů se pak účastníci mohou těšit například na praktický projekt „Návrh campusové sítě“ a chybět nebude ani aktuální téma přechodu na IPv6.

Řadu zajímavých informací nabídnou také partneři konference. Jejím generálním partnerem je společnost T-Mobile. K dalším pak patří společnosti Intel, Cloud4com, VMware, EMC, NetApp, ICZ, NextiraOne, Autocont, ANECT, ALEF NULA, ICS, Dimension Data nebo Simac Technik a další.

Podrobný program konference a řadu dalších informací, včetně možnosti registrace, naleznete na adrese www.ciscoexpo.cz.

 Tagy: tz  tisková zpráva  tiskovka  Cisco  
 
Komentáře byly zrušeny.
0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.