Hackeři bojují o PlayStation 3
autor: Zden , publikováno 30.11.2006
Hledáte možnost, jak se dostat k nejnovější konzoli společnosti Sony a nechce se vám čekat fronty v obchodech? Vyhrajte ji!

Pokud netrpělivě hledáte způsob, jakým se dostat k nové konzoli PlayStation 3 společnosti Sony, může pro Vás existovat řešení kompletně nezávislé na předvánočních dodávkách konzolí do obchodů.

Člověk jménem Shimpinomori uspořádal soutěž: Hackněte jeho hacknutou PS3 a vyhrajte ji.

Shimpinomori má upravenou konzoli PlayStation 3, která v sobě má 160 GB pevný disk a operační systém Linux Fedora Core 5 s PS3 add-on. Říká, že jí dá prvnímu člověku, kteréme se podaří ji hacknout.

V současné době je na konzoli spuštěný web, který ukazuje obrázek jeho malého dítěte stojícího vedle konzole PlayStation 3. Shimpinomori říká, že touto konzolí odmění prvního člověka, kterému se podaří vyměnit fotku jeho dítěte za jinou, která je ukryta v podsložce „v uživatelově domácí složce.“

Není jasné, proč by Shimpinomori dával svou konzoli pryč a to právě v čas, kdy je špatně k sehnání. Je ale pěkné vidět zájem o nejnovější technologie i z trošku jiné stránky, než jsme zvyklí.

Odkaz na Shimpinomoriho stránku najdete zde.

 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
3.12.2006 22:00:33   86.49.83.xxx 10
hacknout dobre nasavenou fedoru 5 se zapnuty SELinuxem, blokaci portu pres firewall ... je vec dosti nerealna. DOS by byl easy, ale opravdovej hack je temer nemoznej. Leda najit chybu v apachi, a buh vi jestli tam nema httpd aby si byl jistej )

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

40 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 19.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.