HP Envy 17 je nový notebook pro tvůrce s Intel Core i7-1165G7
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.4.2021

Společnost HP představuje nový notebook Envy 17. Navržen má být s ohledem na potřeby tvůrčích uživatelů, kterým nabídne dostatečnou výbavu například pro zpracování fotografií, blogování na živo, nebo natáčení a editaci krátkých videí.

HP Envy 17 je přenosný počítač s procesory Intel Core 11. generace, dedikovanou grafickou kartou Nvidia MX450, 17,3palcovým 4K displejem s kalibrací barev z výroby či podporou bezdrátové komunikace přes Wi-Fi 6 a Bluetooth 5. Pro ukládání dat je připraven až 1TB SSD a operační paměti může být až 32 GB.

Dále výbava zahrnuje čtečku paměťových karet, 3,5mm audiojack, dva USB-A konektory a jeden USB-C (s podporou Thunderbolt 4). Výrobce zmiňuje i kvalitní klávesnici typu all-in-one s funkčními zkratkami, mezigeneračně o 19 % větší touchpad podporující gesta, fyzickou krytku kamery či přizpůsobení výkonu na základě tepelného profilu.

HP Envy 17 je nový notebook pro tvůrce s Intel Core i7-1165G7

Uživatelé mohou využít také optimalizace displeje v nástroji Display Control, aplikace QuickDrop pro snadný přenos souborů do a ze zařízení nebo funkci Enhanced Lighting, která promění displej na vestavěné selfie osvětlení pro videohovory.

K notebooku výrobce poskytne službu Adobe Creative Cloud s 30denní zkušební dobou včetně aplikací Premiere Rush a Premiere Pro a softwarové sady Creative Cloud Photography Plan.8

Dostupnost a ceny:

Notebook HP Envy 17 bude v prodeji od konce dubna za ceny od 27 990 Kč.Tagy: HP  Envy 17  notebook  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.