Zadak má TWSG3 M.2 NVMe SSD s grafenovým chlazením
autor: Mirek Kočí , publikováno 3.4.2021

V České republice nepříliš známý výrobce Zadak se pochlubil novým solid-state diskem WSG3 M.2 PCIe Gen 3x4. Zajmout se snaží slušnými přenosovými rychlostmi a sofistikovaným způsobem chlazení, které využívá jistou grafenovo-měděnou fólii.

Disk by měl chladič udržet v příjemných teplotách, pokud je pod velkou zátěží - ať už při spouštění počítače nebo při načítání náročných her a tak podobně.

Ze specifikací výrobce vyplývá, že SSD TWSG3 je schopen dosáhnout rychlosti čtení až 3 500 MB/s a rychlosti zápisu až 3 200 MB/s, respektive až 360 000 IOPS v případě náhodného zápisu. MTBF (mean time between failure neboli střední doba mezi poruchami) činí pěkných 1,5  milionu hodin.

Zadak má TWSG3 M.2 NVMe SSD s grafenovým chlazením

Disk je založený je na 3D TCL čipech a rozhraním je PCIe Gen3x4 standardu NVMe 1.3. Výkon, respektive provozní vlastnosti SSD, mohou uživatelé sledovat pomocí programu ZADAK Widget, který je ke stažení na oficiálním webu výrobce.

Ceny jednotlivých kapacit SSD výrobce nezveřejnil a zatím neznáme ani dostupnost disku v obchodech.Tagy: WSG3  SSD  ZADAK  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.