BenQ Mobiuz EX3415R: funkcemi nabitý zakřivený herní monitor
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.3.2021

V tuzemských obchodech je nově k dostání monitor BenQ EX3415R s 34" panelem s rozlišením 3 440 × 1 440 px, poměrem stran 21:9 a zakřivením 1900R, které patří k největším na trhu.

Stěžejním prvkem monitoru je IPS panel s širokými pozorovacími úhly 178 stupňů v obou směrech, odezvou 1 ms (MPRT neboli pohybující se obraz), respektive 2 ms (GTG neboli v odstínech šedé), a jasem 400 nitů. U správného herního modelu nemůže chybět ani rychlá obnovovací frekvence 144 Hz a technologie AMD FreeSync Premium, eliminující rozmazání obrazu.

BenQ EX3415R integruje i užitečné herní funkce a technologie. Jedná se o Black eQualizer upravující kontrast v tmavých místech, tak aby nepřesvítil světlé oblasti, Color Vibrance poskytující 20 přednastavených úrovní sytosti barev, další speciální herní režimy obrazu a technologie pro ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light. Orientaci v nastavení monitoru pak usnadní ovladač S-Switch.

BenQ Mobiuz EX3415R: funkcemi nabitý zakřivený herní monitor

V těle monitoru najdeme integrované 2W reproduktory a 5W subwoofer. Díky podpoře zvukového systému treVolo lze využít pět přednastavených profilů pro střílečky (FPS), virtuální závody (RCG), sportovní přenosy (SPG), filmy (Cinema) nebo hudební koncerty (Pop/Live). Monitor lze díky zajímavě vypadajícímu stojanu posunout o něco níže/výše a také naklopit ve větším úhlu.

V České republice se BenQ Mobiuz EX3415R prodává za 26 690 Kč včetně DPH.Tagy: BenQ  Mobiuz  EX3415R  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.