Huawei dnes večer nabídne slevy na chytré hodinky
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.3.2021

Huawei si na dnešní večer připravil speciální stream plný zajímavostí a exkluzivních slev na chytré hodinky řady Watch GT2 a Watch Fit. Hosty pořadu budou vítěz leteckého závodu Red Bull Air Race Martin Šonka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, kteří se s diváky podělí o svá doporučení na zdravý životní styl a na cvičení, které lze provádět doma i během pandemie. Soutěžit se bude i o špičkový notebook MateBook X Pro a diváci se dočkají i dalších speciálních nabídek. Stream můžetesledovat na oficiálním Facebooku společnosti Huawei zde.

V průběhu streamu budou uveřejněny speciální 10% slevové kódy. Získat tak budete moct další slevu k již jednou zlevněnému zboží. A to není vše! V omezeném množství 20 kusů se během večera objeví i speciální 50% slevy na dámskou verzi hodinek Watch GT2 v provedení Rose Gold (růžově zlatá). Koupíte je tak za pouhých 2 249 Kč (aktuální cena je přitom 4 499 Kč)

Taktéž ve striktně omezeném množství 30 kusů bude během streamu s 50% slevou k dostání i nejvyšší model celé série - Watch GT2 Pro. Získáte-li tedy během vysílání zmíněný 50% slevový kupón, budou hodinky vaše jen za 2 999 Kč. (Aktuální cen je přitom 5 999 Kč a v běžném prodeji jsou za 7 499 Kč). Připomeňme, že tyto hodinky se nedávno dočkaly přístupu i k aplikacím třetích stran. To znamená, že kromě již předinstalovaných výše zmíněných funkcí, je můžete doplnit například o celosvětově úspěšnou českou fitness aplikaci s osobním trenérem Fitify, přehrávač internetových streamů nebo nástroj (aplikace Mood Messenger) pro rychlé odpovídání na příchozí SMS.

Huawei dnes večer nabídne slevy na chytré hodinky

Aby byla vaše šance na získání 50% slevy co nejvyšší, doporučujeme si připravit objednávku dopředu a potvrdit ji ve chvíli, kdy z přenosu získáte požadovaný slevový kupon. Zoufat však nemusí ani ti, na něž se 50% sleva nedostane. Pro všechny je totiž na hodinky řady Watch GT2 a Watch Fit připravena speciální 10% sleva. Ta se navíc odčítá z již jednou zvýhodněné ceny. Za exkluzivních podmínek budou kromě již jmenovaných modelů k dostání i Watch GT 2e, Watch, Watch Fita další produkty. Podrobnosti najdete zde.

V průběhu večera bude také vyhlášena soutěž o jeden MateBook X Pro. Vyhraje ho ten, jehož závazná objednávka nám doputuje v čase od 20:00 do 21:00. Vítěze vybere tým e-shopu Huawei.Tagy: Huawei  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.