Do Arma 3 přibylo nové DLC Art of War. Výtěžek z prodeje pomůže obětem ozbrojených konfliktů
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.2.2021

Vývojáři ze studia Bohemia Interactive oznamují vydání nového rozšíření pro jejich vojenskou simulaci Arma 3. Sto procent výnosů z prodeje nového DLC s názvem Art of War poputuje na charitativní účely, konkrétně na konto Mezinárodního výboru Červeného kříže (ICRC), který pomáhá obětem ozbrojených konfliktů po celém světě.

Mezi hlavní novinky DLC Art of War patří virtuální umělecká výstava (Showcase Art of War). Její návštěvníci si mohou prohlédnout nejzajímavější díla, která vzešla z nedávné komunitní soutěže. Ve virtuální galerii nechybí ani výběr těch nejpovedenějších screenshotů od talentovaných herních fotografů.

Nové rozšíření do hry přidává také singleplayerovou misi (Showcase Cultural Property), ve které mají hráči za úkol zachránit cenné umělecké artefakty, ukradené během zuřícího válečného konfliktu. DLC do základní hry přidává i nové kusy oblečení, výbavy a objekty inspirované světem umění, stejně jako sérii unikátních Steam achievementů.

Cena a dostupnost

Rozšíření Arma 3 Art of War Charity Pack je nyní dostupné na platformě Steam za základní cenu 1,99 eur. Hráči, kteří chtějí na dobrou věc přispět ještě významněji, mohou DLC zakoupit za volitelnou cenu 4,99 respektive 9,99 eur (všechny 3 verze nabízí stejný obsah).

Po ukončení sbírky (později v roce 2021) bude rozšíření Art of War k dispozici všem vlastníkům základní hry Arma 3 zdarma. V rámci podpory nového DLC běží na Steamu také slevová akce na základní hru a všechna DLC. Slevy se pohybují od 50 do 75 % a platí až do 1. března.Tagy: Bohemia Interactive  Arma 3  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.