Velké finále světového CS:GO turnaje s českým komentářem!
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.1.2021

Naprosto unikátní možnost se naskýtá českým fanouškům Counter-Striku: Global Offensive. Velké finále světové série BLAST PREMIER si totiž mohou vychutnat v mateřském jazyce v podání těch nejlepších domácích komentátorů. Přivést vysílání této prestižní série do našich krajin se podařilo díky partnerství herního portálu Grunex a sázkové kanceláře Fortuna. Dalšími partnery turnaje jsou herní monitory LG UltraGear, herní počítače LYNX a energetický nápoj Big Shock!

Turnaje se účastní nejlepší týmy planety v čele s momentální světovou jedničkou Team Vitality, legendárními Astralis nebo již tradičními jmény jako je Team Liquid, Na’Vi a G2 Esports. Zajímavé bude sledovat také individuální výkony, například novou posilu týmu Liquid a zároveň legendu Gabriela „FalleN“ Toleda. O vítězi se rozhodne ve velké BO5 sérii, která nás spolu se zápasem o třetí místo po týdenním zápolení všech týmů čeká v neděli 24. ledna. Prizepool velkého finále čítá rovný 1 000 000 amerických dolarů. Vítěz si z něj ukrojí většinovou část v podobě 600 000$, druhé místo si odnese 200 000 dolarů a tým na třetím místě už čeká jen „pouhých“ 80 000 dolarů.

Velké finále světového CS:GO turnaje s českým komentářem!

Postupující do velkého finále určí zápasy ve vyřazovacím pavouku na dvě porážky. Zápasy probíhají od 18. ledna a všechny je můžete sledovat exkluzivně v českém jazyce na twitch kanále twitch.tv/czctv. Vysíláním vás provedou známé tváře domácího Counter Striku jako je Damien „Dante“ Deethane, Roman „Blade“ Pilný nebo David „Kaparzo“ Lacina. Během streamu se také můžete těšit na odměny od partnerů vysílání. Pro více informací a každodenní výsledkový servis můžete sledovat Instagram @grunexcom.Tagy: BLAST PREMIER  Grunex  Counter-Striku: Global Offensive  PCTuning.cz  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.