Lenovo představilo nejtenčí ThinkPad a notebook s odtrhávací klávesnicí
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.1.2021

Společnost Lenovo uvádí na trh dosud nejtenčí zařízení ze série ThinkPad 1, model ThinkPad X1 Titanium Yoga. Na virtuální akci CES 2021 představila také zcela nový X12 Detachable.

X1 Titanium Yoga je vyroben z titanu a při tloušťce jen něco málo přes 11 mm disponuje 13,5palcovým displejem s poměrem stran 3:2, jasem až 450 nitů a podporou Dolby Vision HDR. Integrované reproduktory mají certifikaci Dolby Atmos Speaker System. V klávesnici nechybí tradičně trackpoint a počítač se může pochlubit i tím, že prošel náročnými testy odolnosti. ThinkPad X1 Titanium Yoga se začne prodávat v únoru od 69 990 Kč.

Lenovo představilo nejtenčí ThinkPad a notebook s odtrhávací klávesnicí

Zcela novým produktem pak je ThinkPad X12 Detachable. Ten přichází s 12,3palcovým displejem s Full HD+ rozlišením a odcvakávající klávesnicí od displeje, nebo naopak, jak chcete. Oba počítače obsahují procesory Intel 11. generace s grafikami Iris Xe. ThinkPad X12 Detachable vstoupí do prodeje příští měsíc od 44 990 Kč.

Lenovo představilo nejtenčí ThinkPad a notebook s odtrhávací klávesnicíTagy: Lenovo  X12 Detachabl  ThinkPad X1 Titanium Yoga  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.