Kingston představil výkonné SSD s rychlostí až 7 000 MB/s
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.1.2021

Kingston je s novými disky U.2 NVMe pro klientská zařízení i datová centra připraven uhájit i v letošním roce přední pozici na trhu SSD. Nová nabídka zahrnuje jeho první PCIe NVMe Gen 4.0 SSD a také externí disk USB 3.2 SSD.

Ghost Tree je připravovaný vysoce výkonný PCIe Gen 4.0 solid-state disk s osmikanálovým řadičem. Dle výrobce je ideální pro tvůrce obsahu a náročné uživatele. Nabízen bude v kapacitě 1 až 4 TB a při maximálním využití rozhraní PCIe Gen 4.0 x4 by měl dosahovat rychlostí čtení a zápisu až 7 000 MB/s.

XS2000, což zcela nový externí disk USB 3.2 Gen 2x2 s kapacitou 500 GB až 2 TB, výrobce prezentuje jako perfektní přídavné úložiště fotografií, videí a dalších souborů. Rozhraní USB Type-C1 umožňuje rychlé datové přenosy až 2 500 MB/s.

A poslední dnes představenou novinkou je Data Center 1500M, vylepšení modelu DC1000M, které přidává podporu používání více jmenných prostorů. Tento disk je určen pro širokou škálu datově náročných úloh, včetně cloud computingu, webhostingu a virtuálních infrastruktur.Tagy: Kingston  Ghost Tree  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.