Kingston představuje novou dokovací stanici a řadu Workflow
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.1.2021

Společnost Kingston představuje v rámci virtuálního veletrhu CES 2021 dokovací stanici Workflow Station a doplňkové čtečky karet k pohodlné práci s různými paměťovými médii. Novinky uvítají zejména tvůrci obsahu, kterým usnadní a urychlí proces postprodukce.

Nová dokovací stanice Workflow Station by měla nabídnout uživatelům flexibilitu při pořizování a optimalizaci vybavení pro stahování souborů podle jejich aktuálních potřeb, aby mohli přenášet videa, fotografie a zvuk z několika zdrojů současně.

Například při natáčení reportáže za použití několika 4K/8K kamer pro hlavní záběry, dronů a outdoorových kamer pro doprovodné záběry, digitálních audio rekordérů a fotoaparátů, můžete podle použitých paměťových médií zasunout do dokovací stanice Workflow Station potřebnou konfiguraci adaptérů USB miniHub pro USB flash paměti, čteček SD karet a čteček microSD karet pro současný, co možná nejrychlejší přenos všech záznamů pro následné zpracování.

Čtečky nové řady Workflow lze připojit k notebooku také samostatně pomocí přiloženého kabelu USB-C, aby se daly snadno používat i na akcích, kde není zapotřebí nasadit plné vybavení.

Více informací Kingston o svých novinkách už nenabídl.

Kingston představuje novou dokovací stanici a řadu WorkflowTagy: Kingston  Workflow  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.