Soutěžte o PlayStation 5 nebo Xbox Series X v rámci Be a Gamer na CZC.cz
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.1.2021

Nenašli jste letos pod vánočním stromečkem herní konzole nové generace? Nesmutněte, obě dvě můžete nyní vyhrát v rámci akce Be a Gamer na CZC.cz.

 Soutěžte o PlayStation 5 nebo Xbox Series X v rámci Be a Gamer na CZC.cz

Stačí si udělat radost mezi 11. lednem až 3. únorem a koupit si libovolnou věc z široké nabídky herních slev. Ať už si vyberete něco za pár korun nebo se do toho pořádně opřete, s každou objednávkou jste automaticky zařazeni do slosování.

To proběhne pochopitelně až po skončení celého herně-slevového veselí a losovat budeme celkem třikrát. Nechcete PlayStation 5 ani Xbox Series X? V tom případě můžete doufat, že se na vás usměje štěstí s kompletním balíkem herního PC příslušenství od Logitechu. Kompletní výpis všech produktů v akci najdete na tomto rozcestníku. Tam také naleznete veškerá pravidla akce.

 Soutěžte o PlayStation 5 nebo Xbox Series X v rámci Be a Gamer na CZC.cz

Během Be a Gamer padají ceny dolů až o 50 % u všech prověřených herních značek jako Logitech, Dell, Samsung, Intel, Razer nebo CZC.Gaming. Vybrat si můžete z obrovské nabídky herních klávesnic, myší, volantů, počítačových komponentů, monitorů nebo nadupaných notebooků. Není na co čekat – utíkejte si vybrat něco hezkého do svého herního doupěte a doufejte, že v soutěži vylosujeme právě vás.Tagy: CZC.cz  PCTuning.cz  Be a Gamer  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
11.1.2021 18:08:57   77.237.128.xxx 53
U Vás by jsi koupil něco jen blázen Šílené problémy s reklamacema Vás odsouvají na poslední kolej, u Vás nákup ani kdyby to bylo 100X levnější než jinde.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.