Cyberpunk 2077 byl odstraněn z PlayStation Storu. Sony vrací zklamaným lidem peníze
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.12.2020

Na starších konzolích je Cyberpunk 2077 nefalšovaným propadákem. Verze pro PS4 a Xbox One je prolezlá bugy, sotva se hýbe a navíc vypadá odporně. Situace nyní došla tak daleko, že Sony nadále odmítá hru prodávat a odstranilo ji proto ze svého obchodu. Pro polského výrobce a distributora CD Projekt je to velká rána. Už dříve se přitom kvůli nepříznivému přijetí hry výrazně propadla hodnota akcií společnosti.

Sony futuristické sci-fi nejen odstranilo, ale všem, kdo si hru v obchodě pořídili a požádají o to, navíc vrátí peníze. Od japonského výrobce je to opravdu vstřícný krok a pro CD Project Red zároveň obrovská ostuda a ponaučení pro příště, že se nevyplácí odfláknout optimalizaci pro starší hardware,

Konzole PS4 a Xbox One / Xbox One S vůbec nezvládají náročné požadavky detailní open-world hry. A nutno uznat, že hra na těchto systémech vypadá zcela ostudně: na denním pořádku jsou grafické artefakty, rozmazané textury obyvatel města, glitchující animace a obecně velmi ošklivá grafika a obrovské propady snímkovací frekvence někam k hodnotě 20 fps, což hru prakticky činí nehratelnou.

Udělejte si ostatně sami obrázek, jak Cyberpunk 2077 na PS4 a Xbox One / Xbox One S vypadá.Tagy: Cyberpunk 2077  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

13 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.