SteelSeries kupuje výrobce příslušenství k ovladačům KontrolFreek
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.12.2020

Společnost SteelSeries oznamuje akvizici společnosti KontrolFreek. Jedná se o druhou významnou akvizici SteelSeries v tomto roce, po A-Volute, tvůrců aplikace Nahimic a nezávislých vývojářů 3D zvukových efektů ve hrách. Cena obchodu nebyla po domluvě zúčastněných stran oznámena.

SteelSeries je po dvě dekády předním hráčem na herním trhu. Ve svém portfoliu nabízí kvalitní herní periferie jak pro profesionální tak každodenní hráče počítačových i konzolových her. KontrolFreek je známým výrobcem příslušenství pro herní ovladače „Performance Gaming Gear“ představujícího produkty, jako jsou: násady na joysticky (Performance Thumbsticks), přesnosti dopomáhající pěnové kroužky (Precision Rings), rukojeti (Performance Grips), odolné opletené kabely a další příslušenství pro PlayStation, Xbox, Nintendo Switch a PC zlepšující preciznost, přesnost a reakční dobu.

Od spolupráce s talentovaným týmem KontrolFreek si Steelseries slibuje urychlení vývoje budoucích produktů pro konzolové hráče a hráče na počítačích a mobilních telefonech preferující ovladač.

SteelSeries kupuje výrobce příslušenství k ovladačům KontrolFreekTagy: SteelSeries  KontrolFreek  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.