Stahujte z Epic Games Store hru Cave Story + zdarma
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.12.2020

Tento týden je na Epic Games Store zdarma indie hra Cave Story +, která má své kvality, ale o vyloženou pecku se v žádném případě nejedná. Už příští týden však obchod nabídne dvě parádní hry: Pillars of Eternity: Definite Edition a Tyranny – Gold Edition.

Pillars of Eternity z roku 2015 je lahůdka pro veterány izometrických RPG. Hra byla původně oznámena pod názvem „Project Eternity“ na webové stránce Kickstarter, kde se studio Obsidian Entertainment zároveň pokoušelo získat finance na vývoj tohoto projektu. Vše se nakonec podařilo zafinancovat, ale vydání hry se bohužel neobešlo bez pro Obsidian Entertainment tradičního období extrémní chybovosti, zacházející tak daleko, že někteří hráči hru nemohli ani dohrát.

Druhou hrou, která bude od příštího čtvrtka zdarma v Epic Games Storu, je rozšíření Pillars of Eternity, které bylo v době svého vydání definováno jako návrat ke kořenům hardcore her na hrdiny v izometrickém pohledu. Pokud se vám stýská po titulech jako Icewind Dale, Baldur’s Gate nebo Planescape: Torment, tato hra vám určitě udělá radost.

Tento týden lze z Epic Games Store stahovat jen jednu hru a to Cave Story+. Šanci na přidání této 2D adventury do knihovny máte do 10. prosince, tedy do příštího čtvrtka.

Stahujte z Epic GamesTagy: Epic Games Store  Cave Story +  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
6.12.2020 19:44:18   178.41.130.xxx 112
Tá hra tu je od štvrtku a vy o tom informujete o 3 dni neskôr. Ja už neviem čo si mám o vás myslieť.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.