YENKEE ZERO YMS 3000 je myš navržená profesionálním hráčem s cenou pod tisíc korun
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.12.2020

Herní myš ZERO YMS 3000 je plodem spolupráce značky YENKEE a profesionálního hráče CS:GO Patrika „ZERO“ Žúdela. Jejím základem je kvalitní snímač, mikrospínače Omron , RGB podsvícení nebo flexibilní paracord kabelem. I přes štědrou výbavu novinka přichází na trh se sympatickou cenovkou.

Myš YENKEE ZERO YMS 3000 má hmotnost pouze 78 gramů, což společně s vhodně umístěnými teflonovými pojezdy zaručuje její snadnou ovladatelnost. Ani jeden z oněch 78 gramů váhy přitom není jen tak do počtu – hmotnost tvoří ergonomické tělo ukrývající precizní senzor PMW3360, který myši propůjčuje rozlišení o hodnotě až 12 000 DPI, mikrospínače Omron 20M a RGB podsvícení, díky němuž se hráčským doupětem rozlije ta správná atmosféra. Výbavu pak završuje praktický paracord kabel, který zaručí rychlou odezvu, aniž by hráče jakkoliv omezoval v pohybu.

Podle výrobce bylo cílem spolupráce s profesiionálním hráčem CS:GO vytvořit myš, která si neuřízne ostudu ani v profesionálních kruzích, ale kterou si budou moci bez výčitek dovolit i rekreační hráči. Její cenau se proto podařilo stlačit pod tisíc korun, obchodech ZERO YMS 3000 najdete za 999 Kč s DPH.

YENKEE ZERO YMS 3000 je myš navržená profesionálním hráčem s cenou pod tisíc korunTagy: ZERO YMS 3000  YENKEE  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.