Samsungy Galaxy A31 a Galaxy M51 dostávají prostředí One UI 2.5
autor: Mirek Kočí , publikováno 3.12.2020

Společnost Samsung intenzivně testuje prostředí One UI 3.0 založené na Androidu 11 na svých vlajkových smartphonech, ale průběžně také aktualizuje ostatní telefony na nadstavbu One UI 2.5, přičemž nejnověji se mohou těšit majitelé Galaxy A31 a Galaxy M51.

Aktualizace One UI 2.5 pro Galaxy A31 má označení A315NKSU1BTK2, zatímco verze firmwaru pro Galaxy M51 výrobce pojmenoval jako M515FXXU1BTK4. Oba updaty vycházejí z Androidu 10 a přicházejí s bezpečnostními záplatami Googlu z listopadu.

A jaké novinky aktualizace nabízí? Potěší vylepšený fotoaparát, nativní klávesnice, která obdržela užitečné vylepšení v podobě rozdělení kláves v režimu na šířku, funkce SOS, která nově umožňuje po dobu 24 hodin posílat lokaci telefonu a drobných změn se dočkalo i nastavení Wi-Fi připojení, které by nyní mělo být o něco stabilnější. A radost jistě udělají i nálepky Bitmoji, které lze nově aplikovat na always-on displej.

Samsungy Galaxy A31 a Galaxy M51 dostávají prostředí One UI 2.5

Kde?

Aktualizace One UI 2.5 pro Galaxy A31 se aktuálně šíří v Jižní Koreji a pro Galaxy M51 v Rusku a na Ukrajině. Pokud jste update ještě neobdrželi, můžete ho zkusit vyvolat manuálně tak, že přejdete do nabídky Nastavení => Aktualizace softwaru.Tagy: Galaxy A31  Galaxy M51  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.