Samsung začne rozesílat One UI 3.0. Víme, na jaké telefony
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.11.2020

Uvedení finální verze operačního systému Android 11 s uživatelským prostředím One UI 3.0 pro vybrané smartphony Samsungu je na spadnutí. Naznačuje to hned několik indícií.

Blížící se příchod Androidu 11 pro letošní vlajkové modely Samsung prozrazuje například šestá veřejná beta pro Galaxy S20 Ultra. Ve výpisu změn (changelogu) je výslovně uvedeno, že kdo si firmware na zařízení nainstaluje, už nebude moci downgradovat zpět na Android 10 a One UI 2.5.

To neznamená nic jiného, než že testovací program bude šestou betou ukončen a vše zdárně směřuje k vydání verze pro veřejnost. Připomeňme, že beta testování pro sérii Galaxy Note 20 skončilo minulý týden.

Samsung začne rozesílat One UI 3.0. Víme, na jaké telefony

Věc se má tak, že redaktoři zahraničních serverů očekávají, že na vybrané modely série Galaxy Note 20 a Galaxy S20 nový Android dorazí už příští měsíc, byť spočátku asi jen v domovské zemi výrobce, tedy Jižní Koreji. Majitelé těchto telefonů v dalších koutech světa si bohužel budou muset o něco déle počkat.Tagy: Samsung  One UI 3.0  aktualizace  S20  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.