TP-Link Archer T4U Plus: zesílí Wi-Fi u notebooku a stolnímu PC přidá bezdrátovou komunikaci
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.11.2020

Společnost TP-Link uvádí nový bezdrátový USB adaptér Archer T4U Plus, který nabízí dvoupásmové připojení i dvě externí antény pro vyšší stabilitu připojení.

Zařízení dokáže přijímat signál Wi-Fi ve dvou samostatných pásmech, přičemž díky podpoře standardu 802.11ac můžete očekávat vysokou rychlost připojení. Jmenovitě jde o až 400 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz. Zatímco první pásmo je vhodné pro běžné surfování či psaní e-mailů, v tom druhém můžete třeba streamovat video a on-line hry nebo stahovat objemné soubory.

Díky duálním fyzickým anténám dokáže signál projít vícero překážkami včetně masivních stěn a podlah. Antény navíc můžete díky otočnému kloubu nastavit tak, aby byl příjem v daném prostředí opět co nejvyšší. Rychlost zvyšuje i podpora USB 3.0 a technologie MU-MIMO.

Díky flexibilnímu designu a metrovému prodlužovacímu kabelu můžete USB adaptér TP Link Archer T4U Plus umístit kamkoliv v okolí připojovaného počítače, kde právě najdete ten nejlepší signál. Rychlé nastavení usnadňuje CD s ovladači kompatibilními s operačními systémy Windows 10/8.1/8/7 a macOS, o zabezpečení se pak starají šifrovací standardy WPA/WPA2.

Klíčové vlastnosti Archer T4U Plus:

  • Bezdrátové rychlosti 1300 Mb/s (400 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz) s podporou nové generace standardu Wi-Fi 802.11ac
  • Dvoupásmové bezdrátové připojení – pásmo 2,4 GHz a 5 GHz pro flexibilní připojení
  • Duální antény
  • MU-MIMO
  • USB 3.0 port
  • Nastavitelná více směrová anténa

TP-Link Archer T4U Plus: zesílí Wi-Fi u notebooku a stolnímu PC přidá bezdrátovou komunikaci

 


Tagy: TP-Link  Archer T4U Plus  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.