Celoživotní licence Sygic se slevou pouze během Black Friday
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.11.2020

Na Black Friday Sygic zahájil prodej celoživotních licencí k navigačním aplikacím pro Android a iOS se slevou 83 %. Firma také nabízí své špičkové doplňkové funkce pro všechny motoristy a cestovatele za cenu nižší o 60 %.

Až do 29. listopadu si zákazníci mohou zakoupit prémiovou licenci Sygic GPS Navigation zahrnující 51 off-line evropských map za speciální cenu 8,99 eur. Licence umožňuje používat pravidelně aktualizované kvalitní mapy s praktickými funkcemi, mezi které patří omezení rychlosti, hlasová navigace a asistent pro jízdu v pruzích.

Celoživotní licence Sygic se slevou pouze během Black Friday

Cena licence pro balíček s on-line dopravní informace v reálném čase je 13,99 eur. Licenci pro balíček obsahující 195 off-line světových map nyní pořídíte za pouhých 17,99 eur. Na Black Friday si uživatelé mohou koupit také doplňkové funkce – Real view, Head-up display a Cockpit nebo Dashcam s 60% slevou.

V tomto roce Sygic vylepšil svou GPS navigaci o několik nových a zajímavých funkcí. Řidiči elektrických a hybridních vozů mohou nyní využívat bezplatný režim EV. S ní můžete svou trasu naplánovat nejenom se zastávkami na dobíjecích stanicích, ale také za dobití zaplatit přímo v aplikaci Sygic. Při plánování cesty obnášející překročení státních hranic uživatelé aplikace se systémem Android získají nejaktuálnější informace týkající se situace COVID-19 v příslušné zemi. Nejnovější doplňkovou funkcí v aplikaci Sygic GPS Navigation je Mobile Speed Cam, která řidiče upozorňuje na mobilní rychlostní radary na jejich trase.Tagy: Black Friday  Sygic  navigace  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
25.11.2020 16:50:55   46.229.127.xxx 00
Díky za informaci, dnes zakoupena licence

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.