Bose na Black Friday zlevní reproduktor SoundLink Mini II SE a audio brýle Frame
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.11.2020

V rámci Black Friday nabídne letos Bose zákazníkům přenosný reproduktor SoundLink Mini II SE a také audio brýle Bose Frames. Akce platí od pátku 27. listopadu.

Od pátku 27. listopadu bude v České republice probíhat mimořádná akce Black Friday s produkty výrobce Bose. V časově omezené akci budou na trhu produkty za historicky nejnižší cenu. Prvním je Bluetooth reproduktor SoundLink Mini II SE, který si jen v České republice koupilo více než 30 000 zákazníků. SoundLink Mini získal mnoho ocenění v individuálních recenzích i srovnávacích testech po celém světě. SoundLink Mini II Special Edition, který je na trhu od roku 2019, je oproti původnímu provedení vyveden v nových odstínech černé a stříbrné barvy, používá moderní nabíjecí konektor USB-C a jeho baterie má o 20 % vyšší kapacitu. Během Black Friday od 27. listopadu bude SoundLink Mini II Special Edition k dostání u autorizovaných prodejců za koncovou cenu 3 500 Kč.

Bose na Black Friday zlevní reproduktor SoundLink Mini II SE a audio brýle Frame

Kromě něj budou moci zákazníci pořídit audio brýle Bose Frames Alto a Bose Frames Rondo, které nabízí alternativu při osobním poslechu hudby. Sluneční audio brýle Bose Frames představují originální prostředek pro individuální poslech hudby. V raménkách mají vestavěny malé reproduktory úzce směrované k uším posluchače. Díky tomu slyší jejich plnohodnotný a hutný zvuk pouze jejich uživatel a lidé kolem jsou hudbou „obtěžováni“ jen minimálně. Posluchač přitom vnímá plně své okolí. Během Black Friday budou v nabídce dva modely – Frames Alto a Rondo. K telefonu se připojují bezdrátově pomocí Bluetooth a díky vestavěnému mikrofonu fungují také jako handsfree.

Bose na Black Friday zlevní reproduktor SoundLink Mini II SE a audio brýle Frame

Během Black Friday od 27. listopadu budou brýle Bose Frames Alto a Rondo k dostání za koncovou cenu 3 990 Kč, a to výhradně v e-shopu.Tagy: Black Friday  Bose Frames  SoundLink Mini II SE  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.