Nová speciální edice disků WD BLACK odkazuje hráče na střílečku Call of Duty
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.11.2020

Společnost Western Digital přináší hráčům tři diskyv designu Black Ops Cold War a navíc přidává bonusové body do této hry. Mezi novinkami najdeme externí disky BLACK P10 Game Drive a BLACK P50 Game Drive SSD a nedávno uvedený interní SSD BLACK SN850 NVMe s technologií PCIe Gen4.

BLACK P10 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externí disk WD BLACK P10 Game Drive byl vytvořen speciálně pro hráče, kteří hledají, jak rozšířit možnosti své herní konzole nebo PC a jak uložit svoji knihovnu herních titulů do snadno přenosného úložiště. Společně s nákupem tohoto disku získá hráč navíc i poukaz na 1 100 bonusových bodů do Black Ops Cold War, které mohou být vyměněny za herní prvky během hry. Tento speciální disk bude dostupný v kapacitě 2 TB za doporučenou koncovou cenu 134 eur. Dostupnost je naplánována na začátek prosince.

Nová speciální edice disků WD BLACK odkazuje hráče na střílečku Call of Duty

BLACK P50 Call of Duty: Black Ops Cold War

Tento SSD poskytne počítačům a kompatibilním konzolím pořádné rychlosti načítání. Hráči díky tomuto SSD stráví méně času čekáním na návrat do hry, a získají tak více času pro hru samotnou. Hráči, kteří si zakoupí tento disk, získají navíc poukaz na 2 400 bonusových bodů Call of Duty, které mohou být vyměněny za herní prvky během hry. Disk bude dostupný v kapacitě 1 TB za 308 eur počátkem prosince.

Nová speciální edice disků WD BLACK odkazuje hráče na střílečku Call of Duty

BLACK SN850 NVMe Call of Duty: Black Ops Cold War

Interní SSDBLACK SN850 NVMe má v základu technologii nové generace PCIe Gen4, která zajišťuje velmi rychlé načítání aplikací a umožňuje uživatelům rychlé bootování systému a her. Součástí nákupu je i poukaz na 2 400 bonusových bodů Call of Duty, které mohou být vyměněny, jak jinak, za herní prvky. Tento speciální disk bude dostupný ve verzi bez chladiče a v kapacitě 1 TB. Doporučená koncová cena je 253 eur a výrobce počítá s tím, že i tento model zákazníkům nabídne v prosinci.

Nová speciální edice disků WD BLACK odkazuje hráče na střílečku Call of DutyTagy: Western Digital  BLACK  SSD  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.