V Česku se bude prodávat nový chytrý reproduktor od Applu
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.11.2020

Dlouho to vypadalo tak, že se chytrý reproduktor HomePod Mini, který společnost Apple představila na tiskové konferenci s novými iPhony 12, v Česku prodávat nebude. Ledy se však v posledních dnech nečekaně hnuly a my tak víme, že jej někteří prodejci do tuzemska přece jenom dovezou.

Skladem by prodejci měli HomePod mini mít v druhé polovině listopadu. Nabízet jej budou v černém i bílém provedení za doporučenou cenu 3 499 Kč. Reproduktor na první pohled zaujme kompaktními rozměry a kulatým designem, který nahradil válcovitý tvar, na který zákazníci byli zvyklí u předchůdců. Na kompaktní rozměry se americký počítačový gigant nezaměřil náhodou – věří, že si nyní lidé koupí těchto chytrých reproduktorů domů více.

HomePod je relativně sofistikované zařízení, protože dokáže obsluhovat chytrou domácnost na základě hlasových povelů přes asistentku Siri, které mu uživatel zadá. Například díky funkci zvané Intercom můžete mít po domě nebo bytě více chytrých reproduktorů, skrze které lze komunikovat s dalšími členy domácnosti.

 V Česku se bude prodávat nový chytrý reproduktor od Applu

V novém repráčku je Siri schopná se také snáze napojit na systémy pro chytré domácnosti a na dálku řídit například termostaty, různá zabezpečovací zařízení, přehrávat hudbu a tak podobně.Tagy: Apple  HomePod Mini  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
3.11.2020 01:56:17   78.45.70.xxx 1018
Dříve se tomu říkalo štěnice, dneska HomePod Trvale to nahrává všechno co to slyší, odesílá to na ústředí do USA, FBI má k nahrávkám neomezený přístup a celé se to jmenuje "zkvalitňování služeb zákazníkům".

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.