HyperX představuje bezdrátová soluchátka Wireless Cloud Buds
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.10.2020

HyperX uvádí sluchátka HyperX Cloud Buds, která používají připojení přes Bluetooth 5.0 a technologii Qualcomm aptX. Ve výbavě však mají i 14mm měniče, navíc jsou snadno přenosná a můžete díky nim jednoduše hrát hry při cestování.

Cloud Buds využívají osvědčeného designu a jsou vybavená multifunkčním mikrofonem. V balení uživatelé najdou hned tři různé velikosti silikonových koncovek do uší a také praktický váček na uložení.

Sluchátka využívají odlehčené konstrukce a ohebného nákrčníku s multifunkčními tlačítky. Ta se dají použít pro přijetí hovoru, ovládání přehrávání a hudebních stop a aktivaci digitálních asistentů. Cloud Buds jsou kompatibilní s jakýmkoliv bluetooth-ready zařízením a nabízí až 10 hodin poslechu na jedno nabití baterie.

HyperX představuje bezdrátová soluchátka Wireless Cloud Buds

„Sluchátka jsou navržená tak, aby vyhovovala co největší škále uživatelů a používají na propojení bezdrátového připojení Bluetooth. Jsou plně kompatibilní s aplikacemi jako Zoom, Microsoft Teams a Google Meet, ať už je používáte v pohodlí domova, nebo třeba cestou do práce a školy,” uvedla Bianca Walter, business manažerka pro region HyperX EMEA.

Dostupnost

Bezdrátová sluchátka HyperX Cloud Buds budou dostupná za cenu 1 399 Kč v HyperX Online obchodě a později u vybraných prodejců.Tagy: HyperX Cloud Buds  HyperX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.